Devam Ediyor
Devil İn Ohio

Devil İn Ohio

Senaryo Daria Polatin
Gizemli bir tarikattan kaçan genç hastasını korumak isteyen bir psikiyatrist, kızı evine alır ve hem ailesini hem de kendi hayatını tehlikeye atar. Üstelik evde de yalnız değildir ve zaten yeterince karışık bir aile hayatı vardır.

Kitaptan uyarlama olan, Devil in Ohio isimli dizi çok normal bir şekilde başlıyor. Sıradan bir aile ve yakın yaşlarda üç kız evladı olan bu ailenin annesi çok yoğun çalışma temposuna sahip bir anne. Bu doktorun yolu hastanede şeytani tarikattan kaçan yaralı bir kızla kesişiyor. Rahatsızlığının sadece fiziksel yaralanma olduğunu düşündükleri bu kız aslında içindeki şeytanla savaşıyor. Ve bu güç herkesin kendisine zarar vereceğini hissettirip onu saldırgan bir hale getiriyor. Ancak Doktor Suzanne'nin vazgeçmeye hiç mi hiç niyeti yok.

Hastane cephesinde bunlar yaşanırken kızların okullarında da bazı zorbalıklar yaşanıyor ve bu sorunlar ev ortamına da yansıyor. Şüpheli görünen şerifse gizemli kızın peşine düşüyor ancak doktorun engeline takılıyor.

Suzanne kızın tarikatın elinde olduğunu anlıyor ve onu evinde barındırıp korumak istiyor ve olaylar örgüsü aslen burada başlıyor.

Dizi kadrosu senaryosu gereği daha çok genç oyunculardan oluşuyor.
Madeleine Arthur
Emily Deschanel
Sam Jaeger
Alisha Newton
Xaria Dotson
Naomi Tan

Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

sesli kitap exxen izle Exxen İzle