Devam Ediyor
House of the Dragon
8.5 IMDB Puanı

House of the Dragon

Kategori BluTV
Senaryo Ryan J. Condal, George R.R. Martin
Ödüller 9 Primetime Emmy Adaylığı. 9 ödül & 46 adaylık. total
"House of the Dragon," Game of Thrones evrenine geri dönüş yaparak, Targaryen Ailesi'nin unutulmaz geçmişine dönüş yapıyor. Bu epik hikaye, George R. R. Martin'in "Fire & Blood" kitabından ilham alıyor ve Game of Thrones hayranlarını büyüleyici bir maceraya davet ediyor.

Dizi, Targaryen Hanesi'nin egemenliği altındaki Westeros'un zengin ve karmaşık dünyasına geri dönüyor, ancak bu sefer odak noktası, Daenerys Targaryen'in doğmadan önceki dönemdeki büyük iç savaş ve ailenin zirvesindeki güç mücadelesi. İzleyiciler, Targaryen ailesinin unutulmaz karakterlerini daha yakından tanıma fırsatı bulacaklar ve Westeros'un tarihini şekillendiren olayları izleyecekler.

"House of the Dragon," sadık bir şekilde kitaba uygun ilerlerken, beklenmedik sürprizler ve değişikliklerle izleyicilere benzersiz bir deneyim sunuyor. Diziyi izlemek için BluTV platformuna üye olabilir ve Game of Thrones evreninin bu yeni ve büyüleyici macerasına katılabilirsiniz. Unutulmaz karakterler, epik savaşlar ve entrikalarla dolu bu destansı hikayeyi keşfetmeye hazır olun.

Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

sesli kitap exxen izle teknoloji haberleri Exxen İzle yemek tarifi gardenhouseistanbul.com