Outlander Netflix İzle

admin
27 Eyl 2022
Outlander Netflix İzle

Outlander Netflix İzle

İzleyiciler tarafından büyük övgü alan bu diziyi eğer hala izlemediyseniz listenize acilen almanızı tavsiye ediyoruz. Outlander, soğuk savaş dönemlerinde ikinci balayına çıkan bir kadının ilginç bir şekilde zamanda yolculuk yaparak iki yüzyıl geriye gidişini konu ediniyor. Muhteşem dizinin daha ilk bölümünden itibaren ne kadar özenli ve ilginç hazırlandığı belli oluyor. Dizinin güncel İmdb puanı 8.4 olarak yer almaktadır.

İkinci dünya savaşı ve sonrası buhran günleri içerisinde güzel bir aşk hikayesiyle başlayan dizi bir anda asırlar öncesine götürüyor. Diana Gabaldon’ın çok satanlar fantastik aşk kitaplarından uyarlanan dizi ilginç konusuyla öne çıkıyor.

Bu diziyi Netflix platformuna üye olarak izleyebilirsiniz.

Dizide her iki dönemde yaşayan Claire’in ilginç aşk hikayesine şahit olup, hayatta kalma mücadelesi zaman kavramına farklı bakış açısı yakalayabilirsiniz. Claire hemşirelik eğitimi aldığı için iki yüzyıl öncesinde de şifacı olup döneme ayak uydurmanın peşindedir. Ancak fazla göze batmaya başlaması sonucu onu çekemeyen kişilerin varlığı söz konusu olacaktır.

Outlander dizisi 2014 yılında çekilmeye başlanmış olup altı sezondan oluşmaktadır. Dizinin başarılı bir oyuncu kadrosu bulunmakta:

Sam Heughan (Jamie Fraser)

Caitriona Balfe (Claire Fraser)

Sophie Skelton (Brianna Randall Fraser)

Tobias Menzies ( Jonathan Randall, Frank Randall)

Graham McTavish ( Dougal MacKenzie).

Dizinin müzikleri savaş sahneleri akıcılığı gerçekten efsane o yüzden izleme listenize eklemenizde yarar var. Şimdiden iyi seyirler..

 

Yorumlar

ankara escort BluTV İzle Netflix İzle Exxen İzle Yemek Tarifi BluTV İzle