The Handmaid’s Tale İzle

admin
07 Ara 2022
The Handmaid’s Tale İzle

The Handmaid’s Tale İzle, 2017 yılında yayınlanmasına rağmen tüm dünyada büyük bir ses getiren ve ciddi anlamda popülerlik kazanan The Handmaid’s Tale dizisi, Margaret Atwood’un aynı ismi taşıyan romanından uyarlanarak yayınlanan bir TV dizisidir. Oldukça popüler roman dilimize Damızlık Kızın Öyküsü olarak geçmiş olmasının yanı sıra, ilk olarak Hulu platformunda yayınlanmasının ardından ülkemizde de BluTV platformu aracılığıyla yayınlanmaya başladı. 15 Emmy ve 2 Altın küre ödülü alan romanın değiştirilmeden dizi formatına çevrilmesiyle karşımıza çıkan The Handmaid’s Tale dizisinin konusu da bir o kadar ilginç.

THE HANDMAID’S TALE – DAMIZLIK KIZIN ÖYKÜSÜ

ABD’nin parçası olan Gilead distopyasında yer alan totaliter toplumu konu alan dizide, çevresel felaketlerle birlikte azalan doğum sayısı karşısında devletin kadınları mülkü gibi kullanması ve damızlık olarak kullanması anlatılıyor. Dizi karakterimi Offred, distopyada yer alan son doğurgan kadınlardan birisi ve tanınmış bir komutanın evinde hizmetçi olarak çalışmakta. Offred ile birlikte diğer hizmetçi kadınlarında oldukça yozlaşmış olan bu dünyada yaşadıkları zorluklarının yanı sıra, hayatta kalma çabalarını da izleyeceksiniz.

THE HANDMAID’S TALE – BLUTV

The Handmaid’s Tale İzle, başrollerinde Elisabeth Moss, Alexis Bledel, Yvonne Strahovski ve Joseph Fiennes’in bulunduğu, Dram, Fantastik Bilim Kurgu türündeki dizinin yönetmen koltuğunda ise; Bruce Miller bulunuyor. Yapımcı koltuğunda Margaret Atwood ve Elisabeth Moss’un yer aldığı dizi BluTV’de toplamda 5 sezon ve 56 bölümden oluşmaktadır. Oldukça acımasız bir toplumda hayatta kalma çabalarının izleyeceğiniz diziyi BluTV ekranlarında izleyebilirsiniz.

THE HANDMAID’S TALE FRAGMANI İZLE

THE HANDMAID’S TALE NEREDEN İZLEYEBİLİRİM?

The Handmaid’s Tale dizisi ilgi çekici ve fantastik konusuyla izleyenleri etkilemeyi başardı. 2017 yılında ilk olarak yayınlanmasıyla milyonlarca izleyiciye hitap eden diziyi ülkemizde Türkçe olarak BluTV platformunda izleyebilirsiniz.

Yorumlar

ankara escort BluTV İzle Netflix İzle Exxen İzle Yemek Tarifi BluTV İzle