After Life, eşini meme kanserinden kaybeden bir adamın her şeyi tiye alarak ağzına geleni söylemeye başlaması ve rahat tavırlarıyla boş vermişlik edasında yaşadığı hayatı konu ediniyor.

Tony, eşine olan büyük aşkını ve ona olan özlemini her durumda hatırlamakta ve hayatı sorgulamaktadır. Tony’nin davranışları Ricy Gervais’in oyunculuk yeteneğiyle inanılmaz samimi durmakta ve izleyiciyi çekmektedir.

Yerel bir gazetede çalışan Tony, sosyal hayatın içinde bulunan çarpıklıkları aynı zamanda insan ilişkilerindeki sahtelikleri incelikle işlemektedir. Trajikomik insan hikayeleri ve içinde bulunduğu karamsar ruh hali Tony’nin izleyiciyle bağ kurmasını kolaylaştırıyor.

Eşinin mezarını sık sık ziyaret eden Tony, orada hayatı amacını ve sevgiyi sorgular. Özellikle bu bölümlerde Tony’nin yaptığı çıkarımlar diziyi daha da çekici hale getirmekte.

Depresyonda olan bir adamın hayata bakış açısı ölüm ve insanlar hakkındaki görüşleri; After Life sizlerle. İyi seyirler.

108 Görüntülenme
After Life

After Life - 1. Sezon 1. Bölüm

1. Bölüm
After Life, eşini meme kanserinden kaybeden bir adamın her şeyi tiye alarak ağzına geleni söylemeye başlaması ve rahat tavırlarıyla boş vermişlik edasında yaşadığı hayatı konu ediniyor.Tony, eşine olan büyük aşkını ve ona olan özlemini her durumda hatırlamakta ve hayatı sorgulamaktadır. Tony'nin davranışları Ricy Gervais'in oyunculuk yeteneğiyle inanılmaz samimi durmakta ve izleyiciyi çekmektedir. Yerel bir gazetede çalışan Tony, sosyal hayatın içinde bulunan çarpıklıkları aynı zamanda insan ilişkilerindeki sahtelikleri incelikle işlemektedir. Trajikomik insan hikayeleri ve içinde bulunduğu karamsar ruh hali Tony'nin izleyiciyle bağ kurmasını kolaylaştırıyor. Eşinin mezarını sık sık ziyaret eden Tony, orada hayatı amacını ve sevgiyi sorgular. Özellikle bu bölümlerde Tony'nin yaptığı çıkarımlar diziyi daha da çekici hale getirmekte. Depresyonda olan bir adamın hayata bakış açısı ölüm ve insanlar hakkındaki görüşleri; After Life sizlerle. İyi seyirler.

Bölüm hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

sesli kitap exxen izle Exxen İzle