Reklamı Geç
10

Aslında Özgürsün dizisi 40’lı yaşlarında olan iki kadın Belgin ve Berna’nın özgürlük ve kimlik arayışlarına anlatan aynı isimli romandan yola çıkılarak kurgulanmıştır. Belgin ve Berna’nın toplumun ve erkeklerin dayattığı kurallara karşı duruşlarını konu almaktadır. Hem kariyer hem de özel hayatında sorunlar ile mücadele eden ünlü yazar. Berna’nın hayatlarını izlediğimiz dizi de iki kadın birbirlerine kardeş kadar yakındır. Dayatılan baskılara karşı çıkarak hayatta sadece kendileri olarak var olabilme savaşı verirler. Son yıllarda kadınların karşılaştığı sorunları en doğru anlatan yapımlar arasında yer alan Aslında Özgürsün  tüm bölümlerine Gain platformuna ücretli üye olarak ulaşabilirsiniz.

Aslında Özgürsün 1. Sezon 5. Bölüm : Belgin  bir dünya derneğiyle İğneada gezisinde Ömer’le yakınlaşır. Semra İtalyan şefle tanışınca başka bir hayatın mümkün olduğunu fark eder. Berna’yı yalnızlık korkusu sarar.

ASLINDA ÖZGÜRSÜN İZLE

 

225 Görüntülenme
Aslında Özgürsün

Aslında Özgürsün - 1. Sezon 5. Bölüm

Aslında Özgürsün dizisi 40'lı yaşlarında olan iki kadın Belgin ve Berna'nın özgürlük ve kimlik arayışlarına anlatan aynı isimli romandan yola çıkılarak kurgulanmıştır. Belgin ve Berna'nın toplumun ve erkeklerin dayattığı kurallara karşı duruşlarını konu almaktadır. Hem kariyer hem de özel hayatında sorunlar ile mücadele eden ünlü yazar. Berna'nın hayatlarını izlediğimiz dizi de iki kadın birbirlerine kardeş kadar yakındır. Dayatılan baskılara karşı çıkarak hayatta sadece kendileri olarak var olabilme savaşı verirler. Son yıllarda kadınların karşılaştığı sorunları en doğru anlatan yapımlar arasında yer alan Aslında Özgürsün  tüm bölümlerine Gain platformuna ücretli üye olarak ulaşabilirsiniz.

Aslında Özgürsün 1. Sezon 5. Bölüm : Belgin  bir dünya derneğiyle İğneada gezisinde Ömer'le yakınlaşır. Semra İtalyan şefle tanışınca başka bir hayatın mümkün olduğunu fark eder. Berna'yı yalnızlık korkusu sarar.
sesli kitap exxen izle teknoloji haberleri Exxen İzle yemek tarifi gardenhouseistanbul.com