Ayak İşleri 2.Sezon 2.Bölüm

Ayak İşleri 2. Sezon ilk bölümünden sonra maceraya istemeden de olsa geri dönen Vedat abi biryandan da kendini mutlu hissetmektedir. İnziva hayatında her ne kadar kendini huzurlu hissetse de aslında alıştığı hayatın onun için ideal hayat olduğuna karar vermiştir. Gain’de yayınlanan Aksiyon ve Komedi dizisi Ayak İşleri son yıllarda dijital medyada çıkmış nadir yapımlar arasında yerini şimdiden aldı. Güçlü oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkat çeken dizi Gain TV’de en çok izlenen diziler arasında ilk sıralarda. Dizinin konusuna gelecek olursak; Tecrübeli görev adamı Vedat ve felsefe okumuş, politik doğrucu Evren, zengin bir iş adamının ‘aşırı önemli’ ayak işleri için görevlendirilen ikilidir. Biri gözlerini kapayıp vazifesini yapan, diğeri attığı her adımı sorgulayan bu uyumsuz ikili, her bölüm başka bir maceraya doğru yola çıkar. Fakat görev icabı çatıştıklarından daha fazla, kendi içlerinde çatışırlar. Ayak İşleri oyuncu kadrosunda Çağlar Çorumlu, Güven Murat Akpınar, Caner Özyurtlu, Naz Çağla Irmak, Ecem Akbin gibi isimler yer almaktadır. Dizinin senaryosunu Caner Özyurtlu ve Volkan Öge yazarken yönetmen koltuğunda ise yine aynı isim Caner Özyurtlu oturmaktadır. Ayak İşleri şimdi tüm bölümleri ile Ayak İşleri İzle etiketi ile sizlerle.

Ayak İşleri 2.Sezon 2.BölümBir burun nasıl muntazam bir şekilde kırılır? Erkek pembe giyer mi? Kiraya hunharca zam yapmak nasıl bir kafanın fikri? Kadın evine giren çıkanın hesabını vermeli mi? Bu bölümde hepsinin cevabı var. Üstüne bir de “aile” var.  

3,815 Görüntülenme
Ayak İşleri

Ayak İşleri - 2. Sezon 2. Bölüm

2
Ayak İşleri 2. Sezon ilk bölümünden sonra maceraya istemeden de olsa geri dönen Vedat abi biryandan da kendini mutlu hissetmektedir. İnziva hayatında her ne kadar kendini huzurlu hissetse de aslında alıştığı hayatın onun için ideal hayat olduğuna karar vermiştir. Gain'de yayınlanan Aksiyon ve Komedi dizisi Ayak İşleri son yıllarda dijital medyada çıkmış nadir yapımlar arasında yerini şimdiden aldı. Güçlü oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkat çeken dizi Gain TV'de en çok izlenen diziler arasında ilk sıralarda. Dizinin konusuna gelecek olursak; Tecrübeli görev adamı Vedat ve felsefe okumuş, politik doğrucu Evren, zengin bir iş adamının ‘aşırı önemli’ ayak işleri için görevlendirilen ikilidir. Biri gözlerini kapayıp vazifesini yapan, diğeri attığı her adımı sorgulayan bu uyumsuz ikili, her bölüm başka bir maceraya doğru yola çıkar. Fakat görev icabı çatıştıklarından daha fazla, kendi içlerinde çatışırlar. Ayak İşleri oyuncu kadrosunda Çağlar Çorumlu, Güven Murat Akpınar, Caner Özyurtlu, Naz Çağla Irmak, Ecem Akbin gibi isimler yer almaktadır. Dizinin senaryosunu Caner Özyurtlu ve Volkan Öge yazarken yönetmen koltuğunda ise yine aynı isim Caner Özyurtlu oturmaktadır. Ayak İşleri şimdi tüm bölümleri ile Ayak İşleri İzle etiketi ile sizlerle.

Ayak İşleri 2.Sezon 2.BölümBir burun nasıl muntazam bir şekilde kırılır? Erkek pembe giyer mi? Kiraya hunharca zam yapmak nasıl bir kafanın fikri? Kadın evine giren çıkanın hesabını vermeli mi? Bu bölümde hepsinin cevabı var. Üstüne bir de “aile'' var.  
sesli kitap exxen izle Exxen İzle