Reklamı Geç
10

Ayak İşleri 3. Sezon 4. Bölüm İzle her zamanki kalitesi ve özel konusuyla yayınlandı.

Ayak İşleri İzle, Gain’de yayınlanan Aksiyon ve Komedi dizisi Ayak İşleri son yıllarda dijital medyada çıkmış nadir yapımlar arasında yerini şimdiden aldı. Güçlü oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkat çeken dizi Gain TV’de en çok izlenen diziler arasında ilk sıralarda. Şimdi dizinin konusuna gelelim. Tecrübeli görev adamı Vedat ve felsefe okumuş, politik doğrucu Evren, zengin bir iş adamının ‘aşırı önemli’ ayak işleri için görevlendirilen ikilidir. Biri gözlerini kapayıp vazifesini yapan, diğeri attığı her adımı sorgulayan  uyumsuz ikili var. Her bölüm başka bir maceraya doğru yola çıkar. Fakat görev icabı çatıştıklarından daha fazla, kendi içlerinde çatışırlar. Ayak İşleri oyuncu kadrosunda Çağlar Çorumlu, Güven Murat Akpınar, Caner Özyurtlu, Naz Çağla Irmak, Ecem Akbin gibi isimler yer almaktadır. Dizinin senaryosunu Caner Özyurtlu ve Volkan Öge bulunuyor. Bununla birlikte yönetmen koltuğunda ise yine aynı isim Caner Özyurtlu oturmaktadır. Nihayet Ayak İşleritüm bölümleri ile Ayak İşleri İzle etiketi ile sizlerle.

Ayak İşleri Evren ve Vedat’ın ilişkileri sallantıya girmişken aniden gelişen bir olay her şeyi değiştirir. Başları gerçekten beladayken birbirleri için ne kadar ileri gidebilirler? Cevabı bol aksiyonlu sürpriz sonlu sezon finalinde. Ve nihayet ikilimiz sezon finalinde büyük bir sınavdan geçerler.

Ayak İşleri 3. Sezon 4. Bölüm, Evren ile Vedat,  Sermet Bey’in yeğeni olan Uçman’ın oldukça zor durumdayken attığı mesaj üzerine yola çıkarlar. Bu durumda gerçekten Uçman zor durumda mıdır? Yoksa Uçman’ın kafasından geçenleri anlamak mı gerçekten zor olan?

Ayak İşleri İzle

842 Görüntülenme
Ayak İşleri

Ayak İşleri - 3. Sezon 4. Bölüm

Ayak İşleri İzle, Gain'de yayınlanan Aksiyon ve Komedi dizisi Ayak İşleri son yıllarda dijital medyada çıkmış nadir yapımlar arasında yerini şimdiden aldı. Güçlü oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkat çeken dizi Gain TV'de en çok izlenen diziler arasında ilk sıralarda. Şimdi dizinin konusuna gelelim. Tecrübeli görev adamı Vedat ve felsefe okumuş, politik doğrucu Evren, zengin bir iş adamının ‘aşırı önemli’ ayak işleri için görevlendirilen ikilidir. Biri gözlerini kapayıp vazifesini yapan, diğeri attığı her adımı sorgulayan  uyumsuz ikili var. Her bölüm başka bir maceraya doğru yola çıkar. Fakat görev icabı çatıştıklarından daha fazla, kendi içlerinde çatışırlar. Ayak İşleri oyuncu kadrosunda Çağlar Çorumlu, Güven Murat Akpınar, Caner Özyurtlu, Naz Çağla Irmak, Ecem Akbin gibi isimler yer almaktadır. Dizinin senaryosunu Caner Özyurtlu ve Volkan Öge bulunuyor. Bununla birlikte yönetmen koltuğunda ise yine aynı isim Caner Özyurtlu oturmaktadır. Nihayet Ayak İşleritüm bölümleri ile Ayak İşleri İzle etiketi ile sizlerle.

Ayak İşleri Evren ve Vedat’ın ilişkileri sallantıya girmişken aniden gelişen bir olay her şeyi değiştirir. Başları gerçekten beladayken birbirleri için ne kadar ileri gidebilirler? Cevabı bol aksiyonlu sürpriz sonlu sezon finalinde. Ve nihayet ikilimiz sezon finalinde büyük bir sınavdan geçerler.

Ayak İşleri 3. Sezon 4. Bölüm, Evren ile Vedat,  Sermet Bey'in yeğeni olan Uçman'ın oldukça zor durumdayken attığı mesaj üzerine yola çıkarlar. Bu durumda gerçekten Uçman zor durumda mıdır? Yoksa Uçman'ın kafasından geçenleri anlamak mı gerçekten zor olan?
ankara escort BluTV İzle Netflix İzle Exxen İzle Yemek Tarifi BluTV İzle