Reklamı Geç
10

Netflix 2022 adalet konulu dizilerinden olan Az Önce Babamı Öldürdüm, Babasını öldüren Anthony Templet bunu inkâr etmedi. Ama bunu neden yaptığının basit bir yanıtı yok. Çünkü bu, tek bir aileden çok daha fazla kişiyi etkileyen bir konu. Az Önce Babamı Öldürdüm, polisi arayıp hemen itiraf etmeden önce babasını kafasından üç kez vuran Anthony Templet’in davasını konu alıyor. Fakat Templet, cinayetin nedenlerini açıkladıktan sonra sadece 5 yıl denetimli serbestlik cezasına çarptırılarak hapis cezasından kurtuldu.
Az Önce Babamı Öldürdüm 1. Sezon 1. Bölümde aile üyeleri, polis ve davaya dâhil olan diğer kişiler, Anthony’nin 911’i arayıp kendi babasını öldürdüğünü söylemesinin öncesinde ve sonrasında yaşananları anlatıyor.

161 Görüntülenme
Az Önce Babamı Öldürdüm

Az Önce Babamı Öldürdüm - 1. Sezon 1. Bölüm

Netflix 2022 adalet konulu dizilerinden olan Az Önce Babamı Öldürdüm, Babasını öldüren Anthony Templet bunu inkâr etmedi. Ama bunu neden yaptığının basit bir yanıtı yok. Çünkü bu, tek bir aileden çok daha fazla kişiyi etkileyen bir konu. Az Önce Babamı Öldürdüm, polisi arayıp hemen itiraf etmeden önce babasını kafasından üç kez vuran Anthony Templet'in davasını konu alıyor. Fakat Templet, cinayetin nedenlerini açıkladıktan sonra sadece 5 yıl denetimli serbestlik cezasına çarptırılarak hapis cezasından kurtuldu.
Az Önce Babamı Öldürdüm 1. Sezon 1. Bölümde aile üyeleri, polis ve davaya dâhil olan diğer kişiler, Anthony'nin 911'i arayıp kendi babasını öldürdüğünü söylemesinin öncesinde ve sonrasında yaşananları anlatıyor.

Bölüm hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

sesli kitap exxen izle teknoloji haberleri Exxen İzle yemek tarifi gardenhouseistanbul.com