Jess’in hayatını konu alan Büyük Hazine: Tarihin Sınırında aksiyon dolu dakikalar sunuyor. Ailesinden kalan asırlık hazineye dair ipucunun bir yabancı tarafından verilmesi Jess’i yeni bir maceraya sürükleyecek. Elbette bu ipucuna kayıtsız kalmayan Jess, arkadaşlarıyla birlikte hazinenin peşine düşer. Amerikan eserleri ve ipuçlarını takip ederken bir rakibi olduğunu da anlar. Fakat bu hazineyi sadece kendisi aramıyordu. Jess, bu durumda ne yapacağı hakkında hızlı karar vermesi gerekiyor. Bu macerada hazineyi bulup, ailesinin sırlarını ortaya çıkarabilecek mi? Bu diziyi Disney Plus Platformuna Üye olarak izleye bilirsiniz.

Büyük Hazine Tarihin Sınırı 1. Sezon 1.Bölümde ; Bir yabancı ile tanışan Jess, hiç tanımadığı yabancının babası olabileceğini düşünür.

260 Görüntülenme
Büyük Hazine: Tarihin Sınırında

Büyük Hazine: Tarihin Sınırında - 1. Sezon 1. Bölüm

Ben Bİr Hayaletim
Jess'in hayatını konu alan Büyük Hazine: Tarihin Sınırında aksiyon dolu dakikalar sunuyor. Ailesinden kalan asırlık hazineye dair ipucunun bir yabancı tarafından verilmesi Jess'i yeni bir maceraya sürükleyecek. Elbette bu ipucuna kayıtsız kalmayan Jess, arkadaşlarıyla birlikte hazinenin peşine düşer. Amerikan eserleri ve ipuçlarını takip ederken bir rakibi olduğunu da anlar. Fakat bu hazineyi sadece kendisi aramıyordu. Jess, bu durumda ne yapacağı hakkında hızlı karar vermesi gerekiyor. Bu macerada hazineyi bulup, ailesinin sırlarını ortaya çıkarabilecek mi? Bu diziyi Disney Plus Platformuna Üye olarak izleye bilirsiniz.

Büyük Hazine Tarihin Sınırı 1. Sezon 1.Bölümde ; Bir yabancı ile tanışan Jess, hiç tanımadığı yabancının babası olabileceğini düşünür.
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bölüm hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

sesli kitap exxen izle Exxen İzle