Psikiyatrist Mert Güngel, bir deney için akıl hastası taklidi yaparak akıl hastanesine yatar. Amacı doktorlara hasta olmadığını ispatlayarak oradan çıkabilmektir. Kariyeri için yaptığı bu deney, kısa sürede içinden çıkılmaz kabusa dönüşür. 1969 yılında yabancı bir psikolog tarafından bizzat uygulanan bu deneyi tekrar etmeye niyetli araştırmacı ve görevine aşık Mert, olayları yalnızca kendi penceresinden hareketle düşünür ve ölçtüğünü sanır ancak işin aslı içeride vakit geçirmeye başlayınca ortaya çıkar. Normal davranmayan kişilerin arasında akıl sağlığını korumak epey zorken buna kimsenin inanmıyor oluşu da Psikiyatr Mert için işleri çıkılmaz bir noktaya götürür. Cezailer, internet dizisi olarak GAİN adlı dijital platformda yerini alacak Türk mini dizisidir. Yönetmenliğini Murat Can Oğuz’un yaptığı dizinin senaryosunu da Ayberk Çınar ile birlikte yazmaktadır. Dizide Rosenhan Deneyi konusu işlenecektir. Dizinin başrollerinde Yiğit Özşener ve Rıza Kocaoğlu yer almaktadır.

Cezailer 1.Sezon 2.Bölüm İzle Bölümde; Mert cezai ehliyeti olmayanların koğuşuna düştüğünü öğrenince iyice telaşlanır. Oradan kurtulmanın bir yolunu aramaya başlar. Hiçbir şey düşündüğü gibi gitmemektedir. Bu durum iyice işler i içinden çıkılmaz bir hale getirir. Psikiyatr Mert herkesin dosyasına ulaşır kendinin de bir cinayet sebebiyle oraya yatırıldığını öğrenince yanlışlık olduğunu anlatmaya çalışır. Mert’in bir kaçış yolu bulmaktan başka çaresi kalmamıştır. Bunun için yaptığı plan gerçekleşecek mi?

2,410 Görüntülenme
Cezailer

Cezailer - 1. Sezon 2. Bölüm

2
Psikiyatrist Mert Güngel, bir deney için akıl hastası taklidi yaparak akıl hastanesine yatar. Amacı doktorlara hasta olmadığını ispatlayarak oradan çıkabilmektir. Kariyeri için yaptığı bu deney, kısa sürede içinden çıkılmaz kabusa dönüşür. 1969 yılında yabancı bir psikolog tarafından bizzat uygulanan bu deneyi tekrar etmeye niyetli araştırmacı ve görevine aşık Mert, olayları yalnızca kendi penceresinden hareketle düşünür ve ölçtüğünü sanır ancak işin aslı içeride vakit geçirmeye başlayınca ortaya çıkar. Normal davranmayan kişilerin arasında akıl sağlığını korumak epey zorken buna kimsenin inanmıyor oluşu da Psikiyatr Mert için işleri çıkılmaz bir noktaya götürür. Cezailer, internet dizisi olarak GAİN adlı dijital platformda yerini alacak Türk mini dizisidir. Yönetmenliğini Murat Can Oğuz'un yaptığı dizinin senaryosunu da Ayberk Çınar ile birlikte yazmaktadır. Dizide Rosenhan Deneyi konusu işlenecektir. Dizinin başrollerinde Yiğit Özşener ve Rıza Kocaoğlu yer almaktadır.
Cezailer 1.Sezon 2.Bölüm İzle, Bölümde; Mert cezai ehliyeti olmayanların koğuşuna düştüğünü öğrenince iyice telaşlanır. Oradan kurtulmanın bir yolunu aramaya başlar. Hiçbir şey düşündüğü gibi gitmemektedir. Bu durum iyice işler i içinden çıkılmaz bir hale getirir. Psikiyatr Mert herkesin dosyasına ulaşır kendinin de bir cinayet sebebiyle oraya yatırıldığını öğrenince yanlışlık olduğunu anlatmaya çalışır. Mert’in bir kaçış yolu bulmaktan başka çaresi kalmamıştır. Bunun için yaptığı plan gerçekleşecek mi?
sesli kitap exxen izle Exxen İzle