Dengeler 1. Bölüm özetinde; Hiyleli bir Box Maçından nasıl çıkılır. Ferit, profesyonel bir boksörlük yaşının geçmiş olmasına rağmen hala hırslı bir amatör boksördür.

Dengeler, hileli bir boks maçı etrafında gelişen olayları merkezine alan etkileyici bir hikayeye sahip bir televizyon dizisidir. Başarısız üç adamın kaderi, gizemli bir gece kulübünün açılış gecesinde birleşir. Ferit, profesyonel bir boksörlük yaşının geçmiş olmasına rağmen hala hırslı bir amatör boksördür. Bir gece, kardeşi Ali’nin vardiyasına yetişemediği bir gecede, Ferit, Rita adındaki bir gece kulübünde beklenmedik bir şekilde ringe çıkmaya karar verir.

Diziyi izlemek için Gain platformuna üye olmanız gerekiyor. Gain, kaliteli içerikleriyle dikkat çeken bir platform olarak Dengeler’i seyircileriyle buluşturuyor. Hikayenin derinlikleri, karakterlerin çarpıcı performansları ve olayların sürükleyici akışıyla Dengeler, boks tutkunları ve dram severler için kaçırılmayacak bir yapım olarak öne çıkıyor.

Dengeler İzle

9,211 Görüntülenme
Dengeler

Dengeler - 1. Sezon 1. Bölüm

Dengeler 1. Bölüm özetinde; Hiyleli bir Box Maçından nasıl çıkılır. Ferit, profesyonel bir boksörlük yaşının geçmiş olmasına rağmen hala hırslı bir amatör boksördür.
Dengeler, hileli bir boks maçı etrafında gelişen olayları merkezine alan etkileyici bir hikayeye sahip bir televizyon dizisidir. Başarısız üç adamın kaderi, gizemli bir gece kulübünün açılış gecesinde birleşir. Ferit, profesyonel bir boksörlük yaşının geçmiş olmasına rağmen hala hırslı bir amatör boksördür. Bir gece, kardeşi Ali'nin vardiyasına yetişemediği bir gecede, Ferit, Rita adındaki bir gece kulübünde beklenmedik bir şekilde ringe çıkmaya karar verir.

Diziyi izlemek için Gain platformuna üye olmanız gerekiyor. Gain, kaliteli içerikleriyle dikkat çeken bir platform olarak Dengeler'i seyircileriyle buluşturuyor. Hikayenin derinlikleri, karakterlerin çarpıcı performansları ve olayların sürükleyici akışıyla Dengeler, boks tutkunları ve dram severler için kaçırılmayacak bir yapım olarak öne çıkıyor.

Dengeler İzle
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bölüm hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

sesli kitap exxen izle Exxen İzle