Reklamı Geç
10

Etkileyici Dizisinin büyük bir merakla beklenen 2. sezonu şimdi yayında. Yayınlandığı günden beri büyük bir ses getiren Etkiletici dizi bu sezonda da sizleri etkisinden bırakacağından emin olabilirsiniz.

Etkileyici 2.sezon 1.bölüm’de Leylanın kaçırılması ülkede gündem olur. Leyla’nın bütün takipçileri tek yürek olur.  Uyandığında bir mahzende olan Leyla ne yapacağını bilemez. Bu arada sorguda olan Emre bütün suçlamaları üzerinden atmaya çalışır.Polisin bütün zorlamalarına rağmen Emre tek kelime etmez. Bu arada Leyla mahzende aklını yitirecek derece zorlanır. İçeriden gelen ilginç sesler Leyla’nın sinirlerini alt üst eder. Sizlerde Etkileyici diziyi Gain platformuna üye olarak izleye bilirsiniz.

Etkiletici 2. Sezon 1. Bölüm

10,023 Görüntülenme
Etkileyici

Etkileyici - 2. Sezon 1. Bölüm

Etkileyici Dizisinin büyük bir merakla beklenen 2. sezonu şimdi yayında. Yayınlandığı günden beri büyük bir ses getiren Etkiletici dizi bu sezonda da sizleri etkisinden bırakacağından emin olabilirsiniz. Etkileyici 2.sezon 1.bölüm'de Leylanın kaçırılması ülkede gündem olur. Leyla'nın bütün takipçileri tek yürek olur.  Uyandığında bir mahzende olan Leyla ne yapacağını bilemez. Bu arada sorguda olan Emre bütün suçlamaları üzerinden atmaya çalışır.Polisin bütün zorlamalarına rağmen Emre tek kelime etmez. Bu arada Leyla mahzende aklını yitirecek derece zorlanır. İçeriden gelen ilginç sesler Leyla'nın sinirlerini alt üst eder. Sizlerde Etkileyici diziyi Gain platformuna üye olarak izleye bilirsiniz.
sesli kitap exxen izle teknoloji haberleri Exxen İzle yemek tarifi gardenhouseistanbul.com