Reklamı Geç
10

2021 yılında yayın hayatına başlayan dizi yayınlandığı günden beri reyting üst sıralarını zorlamakta dönem dönem de birinci olmaktadır. Gönül Dağı bozkırda çok bilinmeyen hikayelere ışık tutan bir Anadolu aile dram romantik dalında bir dizidir. Türk halkının beğenisini kazanan dizimizin her hafta yeni bölümü merakla beklenmektedir. Dizi, “Gedelli” adındaki bir kasabada yaşayan üç amca oğlunun hikâyesini anlatmaktadır. Pek bilinmeyen Bozkır hikayelerinden esinlenerek yapılan dizide üç kuzenin ilginç icatları ve hayat hikayelerine ışık tutuluyor.

Gönül Dağı 72.Böölüm İnsan en büyük bilmecedir bozkırda hep bir arayıştadır. Anadolu’nun samimiyeti, saflığı ve koşulsuz sevginin olduğu dönemlere olan hasretimizi dindiriyor. Coğrafyamızda gizli kalmış buruk ayrılık ve coşkulu kavuşma hikayeleri arasında buram buram aşk kokulu dizimiz artık sitemizde. Dizimizin bu haftaki bölümünde güneş taşıyan adamın kızını bulmaya çalışan ciritçiyi, kasabalı Veysel’in evini taşlayıp doktor Kenan’ı döverken, Asuman ve ramazan kimi kaybetti soruları akıllara geliyor. Merakla beklenen bölümün fragmanları yayınlandı. İyi seyirler..

87 Görüntülenme
Gönül Dağı

Gönül Dağı - 3. Sezon 7. Bölüm

72
2021 yılında yayın hayatına başlayan dizi yayınlandığı günden beri reyting üst sıralarını zorlamakta dönem dönem de birinci olmaktadır. Gönül Dağı bozkırda çok bilinmeyen hikayelere ışık tutan bir Anadolu aile dram romantik dalında bir dizidir. Türk halkının beğenisini kazanan dizimizin her hafta yeni bölümü merakla beklenmektedir. Dizi, "Gedelli" adındaki bir kasabada yaşayan üç amca oğlunun hikâyesini anlatmaktadır. Pek bilinmeyen Bozkır hikayelerinden esinlenerek yapılan dizide üç kuzenin ilginç icatları ve hayat hikayelerine ışık tutuluyor.
İnsan en büyük bilmecedir bozkırda hep bir arayıştadır. Anadolu'nun samimiyeti, saflığı ve koşulsuz sevginin olduğu dönemlere olan hasretimizi dindiriyor. Coğrafyamızda gizli kalmış buruk ayrılık ve coşkulu kavuşma hikayeleri arasında buram buram aşk kokulu dizimiz artık sitemizde. Dizimizin bu haftaki bölümünde güneş taşıyan adamın kızını bulmaya çalışan ciritçiyi, kasabalı Veyselin evini taşlayıp doktor Kenan'ı döverken, Asuman ve ramazan kimi kaybetti soruları akıllara geliyor. Merakla beklenen bölümün fragmanları yayınlandı. İyi seyirler..
sesli kitap exxen izle teknoloji haberleri Exxen İzle yemek tarifi gardenhouseistanbul.com