Reklamı Geç
10

Kıyma BluTV İzle, bu bölümünde her şey açığa çıkıyor. Kahramanlarımızın planları sorunsuz işliyor. Adaleti yerine getirmek için ellerinden geleni yapan kahramanlarımız bu işlerin içinden de alınlarının akı ile çıkıyorlar. Kıymanın 1.Sezon 5.Bölümü sizleri bekliyor.

Kıyma Dizisinin 2.sezon 1.Bölüm Konusu, yine çok heyecanlı geliyor mahalleye zarar verdiklerini düşünerek gitmete karar veren kahramanlarımız. Daha dizin başında bile ufak bir trafik kazasında olayları kızıştıyorlar.Yiğit intikam ateşiyle yanarken bütün suçu vezire yıkan yiğit tekrardan özgür kalıp kahramanlarımızın peşini bırakmıyor. Vezir içerdede dışardaki gibi tezgahını kuruyor her zamanki gibi paçayı kurtarmanın bir yolunu buluyor.Kafayı dağıtmak için pavyona giden ekibimiz hesap yüzünden ortalığı karıştırıyorlar. Pavyon çıkışında Seyar’da çalışan adamları gören Ömer seyyar minibüste kapkaççılık yapmaya karar verir ve işe koyulurlar.Kısa bi süre içerisinde minibüsü Seyar bir Kıymacı haline getirir ve açılışı yaparlar.işler ilk başlarda istedikleri gibi gitmesede ileride tekrar eski popülerliğini kazanacağından hiç şüphe yok.İçeride uyuşturucu imalatına başlayan vezir işlerini farklı bir boyuta taşıyor. Yiğitin ekibin peşine takıp adamı sonunda onları buluyor ve işler iyice kızıcak gibi gözüküyor.Sizlerde Kıyma dizisinin 2.Sezon 1.bölümünü kaçırmayın.

Kıyma BluTV İzle

15,868 Görüntülenme
Kıyma

Kıyma İzle - 2. Sezon 1. Bölüm

Kıyma BluTV İzle, bu bölümünde her şey açığa çıkıyor. Kahramanlarımızın planları sorunsuz işliyor. Adaleti yerine getirmek için ellerinden geleni yapan kahramanlarımız bu işlerin içinden de alınlarının akı ile çıkıyorlar. Kıymanın 1.Sezon 5.Bölümü sizleri bekliyor.

Kıyma Dizisinin 2.sezon 1.Bölüm Konusu, yine çok heyecanlı geliyor mahalleye zarar verdiklerini düşünerek gitmete karar veren kahramanlarımız. Daha dizin başında bile ufak bir trafik kazasında olayları kızıştıyorlar.Yiğit intikam ateşiyle yanarken bütün suçu vezire yıkan yiğit tekrardan özgür kalıp kahramanlarımızın peşini bırakmıyor. Vezir içerdede dışardaki gibi tezgahını kuruyor her zamanki gibi paçayı kurtarmanın bir yolunu buluyor.Kafayı dağıtmak için pavyona giden ekibimiz hesap yüzünden ortalığı karıştırıyorlar. Pavyon çıkışında Seyar'da çalışan adamları gören Ömer seyyar minibüste kapkaççılık yapmaya karar verir ve işe koyulurlar.Kısa bi süre içerisinde minibüsü Seyar bir Kıymacı haline getirir ve açılışı yaparlar.işler ilk başlarda istedikleri gibi gitmesede ileride tekrar eski popülerliğini kazanacağından hiç şüphe yok.İçeride uyuşturucu imalatına başlayan vezir işlerini farklı bir boyuta taşıyor. Yiğitin ekibin peşine takıp adamı sonunda onları buluyor ve işler iyice kızıcak gibi gözüküyor.Sizlerde Kıyma dizisinin 2.Sezon 1.bölümünü kaçırmayın.
sesli kitap exxen izle teknoloji haberleri Exxen İzle yemek tarifi gardenhouseistanbul.com