Kıyma İzle dizisi  3. sezon 4. bölüm özetinde;

Hem Ramo hem de Kabadayı soygun için harekete geçer. Poyraz’ın düğün hazırlıkları başlamışken, ekip beklenmedik bir haber alır. Kado ve gençler ise işleri bir adım öteye götürür. Bu heyecanlı bölümde aksiyon bir an olsun hız kesmiyor. Poyrazın düğünü istedikleri gibi geçecek mi? Kodo işleri gerçekten tam kıvamına getirir. Sizler de heyecan dolu Kıyma dizisinin yeni bölümünü BluTV platformuna ücretli üye olarak izleyebilirsiniz.

Kıyma İzle

1,354 Görüntülenme
Kıyma

Kıyma - 3. Sezon 4. Bölüm

Kıyma İzle dizisi  3. sezon 4. bölüm özetinde;

Hem Ramo hem de Kabadayı soygun için harekete geçer. Poyraz'ın düğün hazırlıkları başlamışken, ekip beklenmedik bir haber alır. Kado ve gençler ise işleri bir adım öteye götürür. Bu heyecanlı bölümde aksiyon bir an olsun hız kesmiyor. Poyrazın düğünü istedikleri gibi geçecek mi? Kodo işleri gerçekten tam kıvamına getirir. Sizler de heyecan dolu Kıyma dizisinin yeni bölümünü BluTV platformuna ücretli üye olarak izleyebilirsiniz.
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
sesli kitap exxen izle Exxen İzle