Kulüp 2. sezon 2. bölüm özetinde Hiç tanımadığın biri ailen, hiç beklemediğin bir yer yuvan olabilir. Kulüp’ün bu bölümünde herşeyin nasıl başladığını göreceksiniz.

1950’li yılların İstanbul’unda geçen bu dizi, 17 yıldır hapiste bulunan Matilda (Gökçe Bahadır) adlı karakterin genel aftan sonra özgürlüğüne kavuşmasıyla başlar. Matilda, özgürlüğüne kavuştuktan sonra hiç tanımadığı kızı Raşel (Asude Kalebek) ile ilişki kurmaya çalışır. Ancak Matilda’nın hapiste olduğu yıllarda, yetimhanede büyüyen Raşel’e ailesi hakkında farklı bir hikaye anlatılmıştır. Anne ve kız, karşı karşıya geldiklerinde aralarında ilişki kurmakta zorlanırlar.

Matilda, hapiste geçirdiği yıllar boyunca babasını merak etmeye başlar ve bu merak, hikayenin ilerleyen bölümlerinde önemli bir rol oynar. Her bölümün başında, Matilda’nın hikayesinin anlatı zamanından 17 yıl öncesine ait kesitlerle izleyiciye sunularak, karakterin geçmişi ve nasıl hapishaneye girdiği hakkında ipuçları verilir.

Raşel, dönemin büyük bir gece kulübünün yöneticisi Çelebi (Fırat Tanış) ile bir sorun yaşadığında, Matilda onun için yardımcı olur. Çelebi, şikayetini geri çekmesi karşılığında Matilda’yı kulüpte çalıştırmayı kabul eder ve bu noktadan sonra Matilda’nın hayatı, kulüp sahibi Orhan Şahin (Metin Akdülger) ve yeni assolist Selim Songür (Salih Bademci) ile kesişir.

Matilda, kızının Yahudi olduğunu gizleyerek Fıstık İsmet (Barış Arduç) adlı kişiyle olan ilişkisinden endişelenir ve onu korumaya çalışır. Ayrıca, kulüpteki patron Orhan, gece kulübü yöneticisi Çelebi ve sanatçı Selim gibi güçlü kişiliklerle de mücadele etmek zorunda kalır. Matilda’nın varlığı, özellikle assolist Selim başta olmak üzere, kulüpteki herkesin hayatını derinden etkiler.

“Matilda: İstanbul’un Gölgeleri,” sıradışı karakterler ve gizemli geçmişlerin dokusuyla dolu, duygusal bir aile hikayesini ve dönemin İstanbul’unu izleyicilere sunan etkileyici bir dizi olarak öne çıkıyor.

Sizler de heyecan dolu Kulüp dizisinin yeni bölümünü Netfilix platformuna ücretli üye olarak izleyebilirsiniz.

Kulüp

91 Görüntülenme
Kulüp

Kulüp - 2. Sezon 2. Bölüm

  Kulüp 2. sezon 2. bölüm özetinde;  Hiç tanımadığın biri ailen, hiç beklemediğin bir yer yuvan olabilir. Kulüp’ün bu bölümünde herşeyin nasıl başladığını göreceksiniz. 1950’li yılların İstanbul’unda geçen bu dizi, 17 yıldır hapiste bulunan Matilda (Gökçe Bahadır) adlı karakterin genel aftan sonra özgürlüğüne kavuşmasıyla başlar. Matilda, özgürlüğüne kavuştuktan sonra hiç tanımadığı kızı Raşel (Asude Kalebek) ile ilişki kurmaya çalışır. Ancak Matilda’nın hapiste olduğu yıllarda, yetimhanede büyüyen Raşel’e ailesi hakkında farklı bir hikaye anlatılmıştır. Anne ve kız, karşı karşıya geldiklerinde aralarında ilişki kurmakta zorlanırlar. Matilda, hapiste geçirdiği yıllar boyunca babasını merak etmeye başlar ve bu merak, hikayenin ilerleyen bölümlerinde önemli bir..
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
sesli kitap exxen izle Exxen İzle