Kutu 1. Bölüm özetinde; Kutuda kim kalacak. Favori yarışmacınız kutudan çıkabilecek mi?

Günümüzde ilişkilerimizi etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Toplumsal normlar, aile baskısı, geçmişte yaşanan deneyimler ve kişisel tabular, bir bireyin aşk hayatını şekillendiren etkenler arasında yer alır. Adil Yıldırım’ın sunduğu “KUTU” adlı devrim niteliğindeki yeni bir format, bekarların bu önyargılardan kurtulmalarını hedefliyor.

“KUTU”, adeta bir ilişki laboratuvarını andıran bir programdır. Bekar bir katılımcı, geçmişteki başarısız ilişkilerden kaynaklanan duvarlarını aşmak için dev bir kutunun içine girer. İşte burada, bekarın karşısına çıkan dört gizemli adayla gerçekleşecek olan ilişki simülasyonu başlar. Ancak bu sefer, katılımcı yalnız değildir. Adil Yıldırım, KUTU’daki bekarın yanında olup, ilişki koçluğu yaparak ona rehberlik eder.KUTU’nun temel hedefi, katılımcının zihnindeki önyargıları kırmak ve gerçek dünyada daha sağlıklı ilişkiler kurabilmesine yardımcı olmaktır. Adil Yıldırım, bekarın karşılaştığı adaylardan birini seçerken ona destek olurken, aynı zamanda önyargılarına karşı çıkmasını sağlamak için çaba gösterir.

KUTU yarışmasını BluTv platformuna üye olarak izleyebilirsiniz

 

Kutu İzle

856 Görüntülenme
Kutu

Kutu - 1. Sezon 1. Bölüm

Kutu 1. Bölüm özetinde; Kutuda kim kalacak. Favori yarışmacınız kutudan çıkabilecek mi?

Günümüzde ilişkilerimizi etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Toplumsal normlar, aile baskısı, geçmişte yaşanan deneyimler ve kişisel tabular, bir bireyin aşk hayatını şekillendiren etkenler arasında yer alır. Adil Yıldırım'ın sunduğu "KUTU" adlı devrim niteliğindeki yeni bir format, bekarların bu önyargılardan kurtulmalarını hedefliyor.

"KUTU", adeta bir ilişki laboratuvarını andıran bir programdır. Bekar bir katılımcı, geçmişteki başarısız ilişkilerden kaynaklanan duvarlarını aşmak için dev bir kutunun içine girer. İşte burada, bekarın karşısına çıkan dört gizemli adayla gerçekleşecek olan ilişki simülasyonu başlar. Ancak bu sefer, katılımcı yalnız değildir. Adil Yıldırım, KUTU'daki bekarın yanında olup, ilişki koçluğu yaparak ona rehberlik eder.KUTU'nun temel hedefi, katılımcının zihnindeki önyargıları kırmak ve gerçek dünyada daha sağlıklı ilişkiler kurabilmesine yardımcı olmaktır. Adil Yıldırım, bekarın karşılaştığı adaylardan birini seçerken ona destek olurken, aynı zamanda önyargılarına karşı çıkmasını sağlamak için çaba gösterir.

KUTU yarışmasını BluTv platformuna üye olarak izleyebilirsiniz 

Kutu İzle
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bölüm hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

sesli kitap exxen izle Exxen İzle