Leyla ile Mecnun 3.Sezon 2.Bölüm Güçlü oyuncu kadrosu bulunan leyla ile mecnun da Ali Atay, Cengiz bozkurt, Deniz Aslan, Ahmet mümtaz Taylan, Osman Sonant, Köksal Engül, Serkan keskin gibi tiyatro ve sinema alanında isim yapmış oyuncular bulunmakta. Leyla ile Mecnun dizisinin 3.sezonunun 9 Eylül 2022 tarihinden itibaren yayınlanmaya başlandı. Dizi, her hafta bir bölüm şeklinde dijital platformda yer alacak.

Bölümde ne izleyeceksiniz; Erdal bakkal Marstaki arsasına uzaylılar gecekondu yapınca işler karışır. Leyla ile Mecnun ise ilişkilerinde aşama kaydetmeye çalışırken Mecnun’un evlilik teklifine Leyla’nın cevabı olumsuz olacaktır. Leyla ile Mecnun fırtınası kaldığı yerden devam ediyor. Bu haftanın konusu ilişkiler, uzaylılarla Erdal bakkalın sorunları. Leyla ile Mecnun 3.Sezon 2.Bölüm Exxen’de kesintisiz olarak izleyebileceğiniz sıra dışı bir komedi yapımıdır.

156 Görüntülenme
Leyla ile Mecnun

Leyla ile Mecnun - 3. Sezon 2. Bölüm

2
Leyla ile Mecnun 3.Sezon 2.Bölüm Güçlü oyuncu kadrosu bulunan leyla ile mecnun da Ali Atay, Cengiz bozkurt, Deniz Aslan, Ahmet mümtaz Taylan, Osman Sonant, Köksal Engül, Serkan keskin gibi tiyatro ve sinema alanında isim yapmış oyuncular bulunmakta. Leyla ile Mecnun dizisinin 3.sezonunun 9 Eylül 2022 tarihinden itibaren yayınlanmaya başlandı. Dizi, her hafta bir bölüm şeklinde dijital platformda yer alacak. Bölümde ne izleyeceksiniz; Erdal bakkal Marstaki arsasına uzaylılar gecekondu yapınca işler karışır. Leyla ile Mecnun ise ilişkilerinde aşama kaydetmeye çalışırken Mecnun'un evlilik teklifine Leyla'nın cevabı olumsuz olacaktır. Leyla ile Mecnun fırtınası kaldığı yerden devam ediyor. Bu haftanın konusu ilişkiler, uzaylılarla Erdal bakkalın sorunları. Leyla ile Mecnun 3.Sezon 2.Bölüm Exxen'de kesintisiz olarak izleyebileceğiniz sıra dışı bir komedi yapımıdır.
sesli kitap exxen izle Exxen İzle