https://www.youtube.com/watch?v=YP3HyalUivc

Exxen dizisi olarak yeniden izleyicilerine kavuşan Leyla ile Mecnun 8 yıl aradan sonra mahalleye geri dönen Mecnun’un hikayesini anlatmaktadır. Sadece mahallenin değil evinin de değiştiğini gören Mecnun hiçbir şey yapmazsa evlerinin de elden gideceğinin farkındadır. Eskiden “Ben bu oyunu bozarım.” sözü ile hikayelere başlayan Mecnun bu sefer “Ben bu oyunu kurarım.” diyerek mahalleyi geri toplamaya başlar. Eski mahallesini kazanmak için elinden gelen her şeyi yapan Mecnun’un hayatları Leyla ile bir noktada kesişmeye başlar. Dizinin tüm bölümlerine sitemizden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.
Leyla ile Mecnun 4. Sezon 1. Bölüm Konusu, Mecnun, Leyla’yı kurtarmak için geçmişe gider.  Yavuz, Bahar’ın nişanlandığını öğrenince yıkılır .İsmail, dedelik görevine soyunur.

8,054 Görüntülenme
Leyla ile Mecnun

Leyla ile Mecnun - 4. Sezon 1. Bölüm

Exxen dizisi olarak yeniden izleyicilerine kavuşan Leyla ile Mecnun 8 yıl aradan sonra mahalleye geri dönen Mecnun'un hikayesini anlatmaktadır. Sadece mahallenin değil evinin de değiştiğini gören Mecnun hiçbir şey yapmazsa evlerinin de elden gideceğinin farkındadır. Eskiden "Ben bu oyunu bozarım." sözü ile hikayelere başlayan Mecnun bu sefer "Ben bu oyunu kurarım." diyerek mahalleyi geri toplamaya başlar. Eski mahallesini kazanmak için elinden gelen her şeyi yapan Mecnun'un hayatları Leyla ile bir noktada kesişmeye başlar. Dizinin tüm bölümlerine sitemizden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.
Leyla ile Mecnun 4. Sezon 1. Bölüm Konusu, Mecnun, Leyla'yı kurtarmak için geçmişe gider.  Yavuz, Bahar'ın nişanlandığını öğrenince yıkılır .İsmail, dedelik görevine soyunur.
sesli kitap exxen izle Exxen İzle