Reklamı Geç
10

Mevzular Açık Mikrofon 1. sezon 3. bölüm özetinde; Kara kapara konulu bi bölüm çok konuşulacak. Oğuzhan Uğur her zaman olduğu gibi fırtınalar estirmeye devam ediyor. Bu bölümde de her zaman olduğu gibi gerek siyasi gerek eylenceli konuşmalarıyla izleyicilerin karşısında. Bu eylenceli bölümde gerek konukları ile gerek sözleri ile kendinizi bu. bölü izlemekten alı koyamayacaksınız.

Mevzular Açık Mikrofon 4 Ağustos 2022 tarihinden itibaren YouTube platformunda yer alan BaBaLa TV’de, siyaset odaklı yeni bir TV programı olan “Mevzular: Açık Mikrofon” yayına başladı. Bu programın sunuculuğunu Oğuzhan Uğur üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise kardeşi Tuğrul Uğur bulunuyor. Mevzular: Açık mikrofon artık Gain Tv platformunda yayınlanacak.

Mevzular Açık Mikrofon  İzle

1,312 Görüntülenme
Mevzular Açık Mikrofon

Mevzular Açık Mikrofon - 1. Sezon 3. Bölüm

Kara Para
Mevzular Açık Mikrofon 1. sezon 3. bölüm özetinde;Kara kapara konulu bi bölüm çok konuşulacak. Oğuzhan Uğur her zaman olduğu gibi fırtınalar estirmeye devam ediyor. Bu bölümde de her zaman olduğu gibi gerek siyasi gerek eylenceli konuşmalarıyla izleyicilerin karşısında. Bu eylenceli bölümde gerek konukları ile gerek sözleri ile kendinizi bu. bölü izlemekten alı koyamayacaksınız. 

Mevzular Açık Mikrofon 4 Ağustos 2022 tarihinden itibaren YouTube platformunda yer alan BaBaLa TV'de, siyaset odaklı yeni bir TV programı olan "Mevzular: Açık Mikrofon" yayına başladı. Bu programın sunuculuğunu Oğuzhan Uğur üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise kardeşi Tuğrul Uğur bulunuyor. Mevzular: Açık mikrofon artık Gain Tv platformunda yayınlanacak.

Mevzular Açık Mikrofon  İzle
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
sesli kitap exxen izle teknoloji haberleri Exxen İzle yemek tarifi gardenhouseistanbul.com