Netflix‘in yayınlayacak olduğu , Narco-Saints; Sıradan bir girişimci, Güney Amerika’da faaliyet gösteren Koreli bir uyuşturucu baronunu yakalamak için gizli bir devlet görevine katılır.
Dizi, sivil bir iş adamı olan Kang In-Gu’nun (Ha Jung-woo), Güney Amerika’da bir eyalet olan Surinam’in kontrolünü ele geçiren Koreli bir uyuşturucu baronunu yakalamak için gizli bir casusluk teşkilatı olan Ulusal İstihbarat Servisi (NIS) ile iş birliği yapmak zorunda kalmasını anlatan gerçek bir hikayeye dayanıyor. Uyuşturucu kaçakçılığının kralı olarak bilinen Jeon Yo-Hwan (Hwang Jung-Min) ülkeyi avucunun içinde tutan Surinam’in kötü şöhretli baronudur. Kang In-Gu, Jeon Yo-Hwan’ı yakalamak için NIS’in ABD şubesinin başkanı olan Choi Chang-ho (Park Hae-soo) ile iş birliği yapmaya başlar.

Narco – Saints 1.Sezon 1.Bölümde; Gerçek olaylara dayanan Surinam, ülkede faaliyet gösteren bir uyuşturucu baronunun Ulusal İstihbarat Teşkilatı’nın dikkatini çektiği Güney Amerika’da geçmektedir. İstihbarat servisi, gözünü Surinam’da bir servet kazanmaya koyan, ancak uyuşturucu suçları dünyasına diz çökmek üzere olan sıradan bir girişimcinin yardımına başvurur.Sevilen diziyi Narco – Saints etiketi ile <a href=”https://izlepro.com/”><strong>izlepro.com</strong></a> adresimizden izleyebilirsiniz.

Narco-Saints izle 

<!–nextpage–><!–baslik:VK, Türkçe Altyazı, 1080p–>
<!–nextpage–><!–baslik:Obs, Türkçe Altyazı, 1080p–>
<!–nextpage–><!–baslik:VK, Türkçe Dublaj, 1080p–>
<!–nextpage–><!–baslik:Obs, Türkçe Dublaj, 1080p–>

134 Görüntülenme
Narco – Saints

Narco - Saints - 1. Sezon 1. Bölüm

Narco-Saints; Sıradan bir girişimci, Güney Amerika'da faaliyet gösteren Koreli bir uyuşturucu baronunu yakalamak için gizli bir devlet görevine katılır.
Dizi, sivil bir iş adamı olan Kang In-Gu'nun (Ha Jung-woo), Güney Amerika’da bir eyalet olan Surinam’in kontrolünü ele geçiren Koreli bir uyuşturucu baronunu yakalamak için gizli bir casusluk teşkilatı olan Ulusal İstihbarat Servisi (NIS) ile iş birliği yapmak zorunda kalmasını anlatan gerçek bir hikayeye dayanıyor. Uyuşturucu kaçakçılığının kralı olarak bilinen Jeon Yo-Hwan (Hwang Jung-Min) ülkeyi avucunun içinde tutan Surinam'in kötü şöhretli baronudur. Kang In-Gu, Jeon Yo-Hwan'ı yakalamak için NIS'in ABD şubesinin başkanı olan Choi Chang-ho (Park Hae-soo) ile iş birliği yapmaya başlar.

Narco - Saints 1.Sezon 1.Bölümde; Gerçek olaylara dayanan Surinam, ülkede faaliyet gösteren bir uyuşturucu baronunun Ulusal İstihbarat Teşkilatı'nın dikkatini çektiği Güney Amerika'da geçmektedir. İstihbarat servisi, gözünü Surinam'da bir servet kazanmaya koyan, ancak uyuşturucu suçları dünyasına diz çökmek üzere olan sıradan bir girişimcinin yardımına başvurur.

Bölüm hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

sesli kitap exxen izle Exxen İzle