Orta! Kafa! Aşk! 2.Sezon 1.Bölüm

İlişkinizin her anını spor yorumcuları yorumlasa nasıl olurdu?İki spor yorumcusu Fikri ve Mesut, Semih ve Selin’in aşklarını, kavgalarını, heyecan ve kıskançlıklarını an be an takip ediyor.Taca çıkan muhabbetler, kıran kırana mücadeleler, maçı geri döndürme çabaları… Tribündeki yerlerinizi alın. Oyuncular: Cengiz Bozkurt, Engin Hepileri, Can Sipahi, Su KutluDizi – Romantik – Gülmelik – Arkadaşlarla İzlemelik   Kadın-erkek ilişkilerini bir de yorumcuların gözünden izleyin. Semih ve Selin’in aşkları, kavgaları, heyecanları, kıskançlıkları iki spor yorumcusu Fikri ve Mesut’un gözünden aktarılıyor. Taca çıkan muhabbetler, kıran kırana mücadeleler, maçı geri döndürme çabaları, ağır çekimde izlenen pozisyonlar. Orta! Kafa! Aşk! 2.Sezon 1.Bölüm Aşk müsabakasında ikinci yarı başlıyor. Uzun zamandır görmediğiniz eski sevgilinize bir sünnet düğününde rastlarsanız ne yaparsınız? Semih bu zorlu atmosferde Selin’le yeniden iletişim kurabilmek için ikili üçlü sıkıştırmaları aşmak ve yanlış anlaşılmaların üstesinden gelmek zorundadır.

Orta! Kafa! Aşk! 2.Sezon 1.Bölüm

489 Görüntülenme
Orta! Kafa! Aşk!

Orta! Kafa! Aşk! - 2. Sezon 1. Bölüm

1
Orta! Kafa! Aşk! 2.Sezon 1.Bölüm
İlişkinizin her anını spor yorumcuları yorumlasa nasıl olurdu?İki spor yorumcusu Fikri ve Mesut, Semih ve Selin’in aşklarını, kavgalarını, heyecan ve kıskançlıklarını an be an takip ediyor.Taca çıkan muhabbetler, kıran kırana mücadeleler, maçı geri döndürme çabaları… Tribündeki yerlerinizi alın. Oyuncular: Cengiz Bozkurt, Engin Hepileri, Can Sipahi, Su KutluDizi - Romantik - Gülmelik - Arkadaşlarla İzlemelik   
Kadın-erkek ilişkilerini bir de yorumcuların gözünden izleyin. Semih ve Selin'in aşkları, kavgaları, heyecanları, kıskançlıkları iki spor yorumcusu Fikri ve Mesut'un gözünden aktarılıyor. Taca çıkan muhabbetler, kıran kırana mücadeleler, maçı geri döndürme çabaları, ağır çekimde izlenen pozisyonlar. Aşk müsabakasında ikinci yarı başlıyor.
Uzun zamandır görmediğiniz eski sevgilinize bir sünnet düğününde rastlarsanız ne yaparsınız? Semih bu zorlu atmosferde Selin'le yeniden iletişim kurabilmek için ikili üçlü sıkıştırmaları aşmak ve yanlış anlaşılmaların üstesinden gelmek zorundadır.

Bölüm hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

sesli kitap exxen izle Exxen İzle