Marvel Studios’un “Secret Invasion” adlı dizisinde, Samuel L. Jackson’ın canlandırdığı Nick Fury ve Ben Mendelsohn’ün canlandırdığı Skrull Talos karakteri, ilk kez “Captain Marvel” filminde bir araya gelmişti. Ancak bu dizi, farklı evrenlerden gelen karakterleri bir araya getirerek, yıllar önce Dünya’ya sızmış ve şekil değiştirme yeteneklerine sahip bir Skrull grubunu konu alıyor. “Secret Invasion”, izleyicilere sürprizlerle dolu bir hikaye sunacak ve Marvel Sinematik Evreni’nin heyecan verici bir parçası olacak.

Secret İnvasion 1. Sezon 2. Bölüm Özeti ; Nick Fury geçmiş ve bu gün ile mücadelesini sürdürüyor. Geçmişte vermiş olduğu sözler yüzünden Fury dünyanın geleceğini tehlikeye atıyor. Geçmişde verilen sözlerin tutulmasını isteyen Skrull’lar kendi dünyalarını yaratmakta kararlılar.

1,204 Görüntülenme
Secret İnvasion

Secret İnvasion - 1. Sezon 2. Bölüm

Marvel Studios'un "Secret Invasion" adlı dizisinde, Samuel L. Jackson'ın canlandırdığı Nick Fury ve Ben Mendelsohn'ün canlandırdığı Skrull Talos karakteri, ilk kez "Captain Marvel" filminde bir araya gelmişti. Ancak bu dizi, farklı evrenlerden gelen karakterleri bir araya getirerek, yıllar önce Dünya'ya sızmış ve şekil değiştirme yeteneklerine sahip bir Skrull grubunu konu alıyor. "Secret Invasion", izleyicilere sürprizlerle dolu bir hikaye sunacak ve Marvel Sinematik Evreni'nin heyecan verici bir parçası olacak.

Secret İnvasion 1. Sezon 2. Bölüm Özeti ; Nick Fury geçmiş ve bu gün ile mücadelesini sürdürüyor. Geçmişte vermiş olduğu sözler yüzünden Fury dünyanın geleceğini tehlikeye atıyor. Geçmişde verilen sözlerin tutulmasını isteyen Skrull'lar kendi dünyalarını yaratmakta kararlılar.
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
sesli kitap exxen izle Exxen İzle