Reklamı Geç
10

Teskilat-i Mahsusa Trablus 1. Bölüm Özetinde;Eşref Bey’in yardımıyla Tuareg karargahını bulan Enver, aşiretin lideri Danyal’ı ikna etmek zorunda kalır. Aynı zamanda Augusto komutasındaki bir asker alayı ise Albay Neşet’in bulunduğu Ayn-el Mansur’a ilerler.

“Mahsusa: Trablusgarb” adlı dizi, Mustafa Kemal Atatürk gibi önemli tarihsel figürlerin kahramanlıklarını konu alan bir dizi olarak öne çıkıyor. Aynı zamanda bu dizi, bu coğrafyada uzun yıllardır devam eden varlık ve adalet mücadelesini de yansıtmaktadır. Trablusgarb Savaşı dönemine bakıldığında, bir tarafta sömürgeci politikaları izleyenler, diğer tarafta ise bu politikalara karşı direnerek bağımsızlıklarını korumaya çalışan toplumlar bulunmaktadır. Bu bağımsızlığı korumaya çalışan toplumlar. Günümüzde Türkiye Cumhuriyeti’ni kuran iradenin temsilcileri olarak kabul edilebilir.

Sizler de heyecan dolu Teskilat-i Mahsusa Trablus dizisinin yeni bölümünü Tabii platformuna ücretli üye olarak izleyebilirsiniz.

Teskilat-i Mahsusa Trablus

378 Görüntülenme
Teskilat-i Mahsusa Trablus

Teskilat-i Mahsusa Trablus - 1. Sezon 2. Bölüm

Teskilat-i Mahsusa Trablus 1. Bölüm Özetinde;Eşref Bey'in yardımıyla Tuareg karargahını bulan Enver, aşiretin lideri Danyal'ı ikna etmek zorunda kalır. Aynı zamanda Augusto komutasındaki bir asker alayı ise Albay Neşet'in bulunduğu Ayn-el Mansur'a ilerler.

"Mahsusa: Trablusgarb" adlı dizi, Mustafa Kemal Atatürk gibi önemli tarihsel figürlerin kahramanlıklarını konu alan bir dizi olarak öne çıkıyor. Aynı zamanda bu dizi, bu coğrafyada uzun yıllardır devam eden varlık ve adalet mücadelesini de yansıtmaktadır. Trablusgarb Savaşı dönemine bakıldığında, bir tarafta sömürgeci politikaları izleyenler, diğer tarafta ise bu politikalara karşı direnerek bağımsızlıklarını korumaya çalışan toplumlar bulunmaktadır. Bu bağımsızlığı korumaya çalışan toplumlar. Günümüzde Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran iradenin temsilcileri olarak kabul edilebilir.

Sizler de heyecan dolu Teskilat-i Mahsusa Trablus dizisinin yeni bölümünü Tabii platformuna ücretli üye olarak izleyebilirsiniz.

Teskilat-i Mahsusa Trablus
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
sesli kitap exxen izle teknoloji haberleri Exxen İzle yemek tarifi gardenhouseistanbul.com