BluTV‘nin yayınlamış olduğu, Yarım Kalan Aşklar; İdealist gazeteci Ozan, kendisi gibi gazeteci olan Elif ile evlenmek üzeredir. Gözü kara gazeteciliği ile tanınan Ozan gizemli ve zor bir haberin peşindedir. Birbirlerini delicesine seven ikilinin hayatındaki mutlu tablo korkunç bir olayla son bulur: Ozan, trafik kazası geçirerek hayatını kaybeder. Ancak Ozan, kaybettiği hayatını yeni bir bedende tekrar bulur. Hayata başka bir beden ile geri dönen Ozan’ın önünde iki zorlu görev vardır: Onu kimin öldürdüğünü bulmak ve Elif’e tüm gerçekleri anlatmak.

Yarım Kalan Aşklar 1.Sezon 1.Bölümde; Ozan ve sevgilisinin hayatı bir trafik kazası sonucunda tamamen değişir. Sevgilisi Ozan’ı öldü sanar ancak gerçek bambaşkadır. Ozan gözlerini başka birinin bedeninde açar ancak bu durumu yalnızca kendisi ve gizemli biri daha bilmektedir. Ozan yeni kimliğiyle kendi cinayetini soruşturmaya başlar. Sevilen diziyi Yarım Kalan Aşklar etiketi ile izlepro.com adresimizden izleyebilirsiniz.

Yarım Kalan Aşklar İzle

3,539 Görüntülenme
Yarım Kalan Aşklar

Yarım Kalan Aşklar - 1. Sezon 1. Bölüm

BluTV'nin yayınlamış olduğu, Yarım Kalan Aşklar; İdealist gazeteci Ozan, kendisi gibi gazeteci olan Elif ile evlenmek üzeredir. Gözü kara gazeteciliği ile tanınan Ozan gizemli ve zor bir haberin peşindedir. Birbirlerini delicesine seven ikilinin hayatındaki mutlu tablo korkunç bir olayla son bulur: Ozan, trafik kazası geçirerek hayatını kaybeder. Ancak Ozan, kaybettiği hayatını yeni bir bedende tekrar bulur. Hayata başka bir beden ile geri dönen Ozan’ın önünde iki zorlu görev vardır: Onu kimin öldürdüğünü bulmak ve Elif’e tüm gerçekleri anlatmak.

Yarım Kalan Aşklar 1.Sezon 1.Bölümde; Ozan ve sevgilisinin hayatı bir trafik kazası sonucunda tamamen değişir. Sevgilisi Ozan'ı öldü sanar ancak gerçek bambaşkadır. Ozan gözlerini başka birinin bedeninde açar ancak bu durumu yalnızca kendisi ve gizemli biri daha bilmektedir. Ozan yeni kimliğiyle kendi cinayetini soruşturmaya başlar. Sevilen diziyi Yarım Kalan Aşklar etiketi ile izlepro.com adresimizden izleyebilirsiniz.

Bölüm hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

sesli kitap exxen izle Exxen İzle