Behzat Ç. Çekiç ve Gül 6. Bölüm

Behzat Ç. Çekiç ve Gül, ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden beri ilgi odağı olan, belli bir kitleye hitap etmesinin yanı sıra; fanlarının da takipçisi olduğu Behzat Ç. 2013 yılında finalini yapmasıyla sevenlerini üzmüştü. Behzat Ç. dizisi, Emrah Serbes imzası taşıyan kitaptan uyarlandı. Behzat ismindeki Başkomiserin meslekte başına gelen olaylarını genel olarak yansıtıyor. Aykırı tavrının sonucunda yükselmesi uzun bir süre durdurulmasına rağmen umurunda olmayan yapıyı ince ince işlemektedir. Bazen güldüren, bazen düşündüren ve her bölümü merak uyandıran Behzat Ç., 3 sezon Star TV’de yayınlanıp final yaptıktan sonra, 4. sezon ile BluTV’de tekrar sevenleriyle buluştu.

Behzat Ç. Çekiç ve Gül 1. Sezon 6. Bölüm Özeti, her ne kadar hayat devam etse de, Behzat Ç. geçmişte yaşadıklarının bedelini kendi içinde ödüyor. Yıllardır ödüyoruz ödüyoruz bitmiyor bazı şeylerin bedeli derken bile içinde düşündükleri yeter. Behzat Ç. Çekiç ve Gül hikayenin 6. bölümüyle anıların yaşadıkça birikeceği, biriktikçe yük, bazense umut olacağını gösterecek. Bakalım hikayenin yeni bölümünde bizi neler bekliyor.

Behzat Ç. Çekiç ve Gül 6. Bölüm yeni maceralarıyla izleyenleri ekranlara kilitleyecek.

Behzat Ç. Çekiç ve Gül İzle

4,317 Görüntülenme
Behzat Ç. Çekiç ve Gül, ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden beri ilgi odağı olan, belli bir kitleye hitap etmesinin yanı sıra; fanlarının da takipçisi olduğu Behzat Ç. 2013 yılında finalini yapmasıyla sevenlerini üzmüştü. Emrah Serbes imzası taşıyan kitaptan uyarlanan Behzat Ç. dizisi, Behzat ismindeki Başkomiserin meslekte başına gelen olaylarını genel olarak yansıtırken, aykırı tavrının sonucunda yükselmesi de uzun bir süre durdurulmasına rağmen umurunda olmayan yapıyı da ince ince işlemektedir. Bazen güldüren, bazen düşündüren ve her bölümü merak uyandıran Behzat Ç., 3 sezon Star TV’de yayınlanıp final yaptıktan sonra, 4. sezon ile BluTV’de tekrar sevenleriyle buluştu.


Behzat Ç. Çekiç ve Gül 1. Sezon 6. Bölüm Özeti, her ne kadar hayat devam etse de, Behzat Ç. geçmişte yaşadıklarının bedelini kendi içinde ödüyor. Yıllardır ödüyoruz ödüyoruz bitmiyor bazı şeylerin bedeli derken bile içinde düşündükleri yeter. Behzat Ç. Çekiç ve Gül hikayenin 6. bölümüyle anıların yaşadıkça birikeceği, biriktikçe bazen yük bazense umut olacağını gösterecek. Bakalım hikayenin yeni bölümünde bizi neler bekliyor.
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
sesli kitap exxen izle Exxen İzle