Reklamı Geç
10

Bizden Olur Mu? İzle,BluTV’de yayınlanan Bizden Olur Mu? dizisi 1.Bölümde “İlk algı önemlidir” diyerek olmadık şekillere giren ikili, gecenin sonunda yarattıkları o “ilk algı”yı silmek için yeniden buluşmaya karar verir. Aşk ve ilişki rehberi olarak edindikleri kitaplardan yola çıkarak olgun ve düzgün bir lişki yaşamaya karar veren ikilimiz birbirlerini etkilemek için kitabın direktiflerine dikkat kesileceklerdir.Dizinin oyuncu kadrosunda Deniz Işın, Sarp Bozkurt, Başak Gümülcinelioğlu, Berkay Tulumbacı gibi isimler yer almaktadır. Bizden Olur Mu dizisinin yönetmen koltuğunda Emre Bahadır Çırakoğlu’nun oturduğu BluTV‘nin romantik komedi dizisi tüm bölümleriyle sizlerle. Bizden Olur Mu İzle etiketiyle diziyi ücretsiz olarak dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

8,310 Görüntülenme
Bizden Olur Mu

Bizden Olur Mu - 1. Sezon 1. Bölüm

1
Bizden Olur Mu? İzle,BluTV'de yayınlanan Bizden Olur Mu? dizisi 1.Bölümde "İlk algı önemlidir" diyerek olmadık şekillere giren ikili, gecenin sonunda yarattıkları o "ilk algı"yı silmek için yeniden buluşmaya karar verir. Aşk ve ilişki rehberi olarak edindikleri kitaplardan yola çıkarak olgun ve düzgün bir lişki yaşamaya karar veren ikilimiz birbirlerini etkilemek için kitabın direktiflerine dikkat kesileceklerdir.Dizinin oyuncu kadrosunda Deniz Işın, Sarp Bozkurt, Başak Gümülcinelioğlu, Berkay Tulumbacı gibi isimler yer almaktadır. Bizden Olur Mu dizisinin yönetmen koltuğunda Emre Bahadır Çırakoğlu'nun oturduğu BluTV'nin romantik komedi dizisi tüm bölümleriyle sizlerle. Bizden Olur Mu İzle etiketiyle diziyi ücretsiz olarak dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Bölüm hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

ankara escort Ücretsiz Dizi İzle Ücretsiz Dizi İzle Teknoloji Haberleri Sesli Kitap Yemek Tarifleri gardenhouseistanbul.com