Reklamı Geç
10

Bizden Olur Mu? İzle, BluTV’de yayınlanan Bizden Olur Mu? dizisi 3.Bölümde,”İç mekanda beceremedik bir de dış mekanda buluşalım” diyen Deniz ve Sarp pikniğe giderler. Denizin içinden adanalı piknikçi dayı çıkar Sarp romantik bir gün geçirmeyi hayal ederken, içinden piknik canavarı çıkan Deniz’le karşılaşır. Sarp’ın çizgili pijamayla mücadelesi hastanede sonuçlanınca, yeniden buluşmaya karar verirler. Dizinin oyuncu kadrosunda Deniz Işın, Sarp Bozkurt, Başak Gümülcinelioğlu, Berkay Tulumbacı gibi isimler yer almaktadır. Bizden Olur Mu dizisinin yönetmen koltuğunda Emre Bahadır Çırakoğlu’nun oturduğu BluTV‘nin romantik komedi dizisi tüm bölümleriyle sizlerle. Bizden Olur Mu İzle etiketiyle diziyi ücretsiz olarak dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

323 Görüntülenme
Bizden Olur Mu

Bizden Olur Mu - 1. Sezon 3. Bölüm

3
Bizden Olur Mu? İzle, BluTV'de yayınlanan Bizden Olur Mu? dizisi 3.Bölümde,"İç mekanda beceremedik bir de dış mekanda buluşalım" diyen Deniz ve Sarp pikniğe giderler. Denizin içinden adanalı piknikçi dayı çıkar Sarp romantik bir gün geçirmeyi hayal ederken, içinden piknik canavarı çıkan Deniz'le karşılaşır. Sarp'ın çizgili pijamayla mücadelesi hastanede sonuçlanınca, yeniden buluşmaya karar verirler. Dizinin oyuncu kadrosunda Deniz Işın, Sarp Bozkurt, Başak Gümülcinelioğlu, Berkay Tulumbacı gibi isimler yer almaktadır. Bizden Olur Mu dizisinin yönetmen koltuğunda Emre Bahadır Çırakoğlu'nun oturduğu BluTV'nin romantik komedi dizisi tüm bölümleriyle sizlerle. Bizden Olur Mu İzle etiketiyle diziyi ücretsiz olarak dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Bölüm hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

ankara escort Ücretsiz Dizi İzle Ücretsiz Dizi İzle Teknoloji Haberleri Sesli Kitap Yemek Tarifleri gardenhouseistanbul.com