Erşan Kuneri‘nin 4. bölümünde işer iyi gitmemekte. Atari ile durumu toparlamaya çalışsallarda işler hiç umdukları gibi gitmez. Atari ilk başlarda para kazandırsada Altun’un tam bir atari bağlısı olmasıyla işler değişir. Maddi olarak sıkıntıya giren giren ekibimize hiç ummadıkları bir teklif alırlar.Son zamanlarda uyuşturucunun toplumun büyük bir sorunu olduğunu düşünen devlet büyükleri ekibimizden bir film yapmalarını isterler.

Kötü Mal projesiyle gençlerin nasıl etkilendiğini ve budu rumdan kurtarmak için özel bir birim kurulur. Ekibin başındaki komiser Kenan uyuşturucu bitirmek için gece gündüz çalışır. Bir çok baskında bulunan ekibimiz uyuşturucu baronlarının dikkatini çekerler.Hain bir plan kuran uyuşturucu baronları Kemalin nişanlısını ve annesinide kendi saflarına çekerek Komiser Kemal’i içerden yıkmaya çalışırlar.Erşan Kuneri sinemasının Kötü Mal bölümünü Netflix platformuna üye olarak izleyebilirsiniz.

Erşan Kuneri 1. Sezon 3. Bölüm İzle

136 Görüntülenme
Erşan Kuneri

Erşan Kuneri - 1. Sezon 4. Bölüm

Erşan Kuneri'nin 4. bölümünde işer iyi gitmemekte. Atari ile durumu toparlamaya çalışsallarda işler hiç umdukları gibi gitmez. Atari ilk başlarda para kazandırsada Altun'un tam bir atari bağlısı olmasıyla işler değişir. Maddi olarak sıkıntıya giren giren ekibimize hiç ummadıkları bir teklif alırlar.Son zamanlarda uyuşturucunun toplumun büyük bir sorunu olduğunu düşünen devlet büyükleri ekibimizden bir film yapmalarını isterler. 

Kötü Mal projesiyle gençlerin nasıl etkilendiğini ve budu rumdan kurtarmak için özel bir birim kurulur. Ekibin başındaki komiser Kenan uyuşturucu bitirmek için gece gündüz çalışır. Bir çok baskında bulunan ekibimiz uyuşturucu baronlarının dikkatini çekerler.Hain bir plan kuran uyuşturucu baronları Kemalin nişanlısını ve annesinide kendi saflarına çekerek Komiser Kemal'i içerden yıkmaya çalışırlar.Erşan Kuneri sinemasının Kötü Mal bölümünü Netflix platformuna üye olarak izleyebilirsiniz.
sesli kitap exxen izle Exxen İzle