Magarsus dizisi  1. sezon 6. bölüm özetinde;

Sarıbahçe hız olmadığı kadar gergin ve hareketli. İki aile arasındaki rekabet git gide artarken Sarıbahçe’nin kıralı kim olacak. Yeni planlar devreye giricek ve bu bölüm hiç olmadığı kadar heycanlanacak.

Sarıbahçe’deki narenciye ticaretini tekelinde tutan Halil Kurak’ın (Ercan Kesal) gücünün tehlike altında olduğunu vurguluyor. Aynı zamanda Kurak Tarımı’nın rakiplerle olan çatışmasının yanı sıra. Aile içinde gücü ele geçirmeyi bekleyen yeğeni Beton (Berkay Ateş). Oğlu Turgut (Çağlar Ertuğrul). kızı Tansu’nun (Merve Dizdar) içinde bulunduğu çatışmaları da bizlere gösteriyor.

Sizler de heyecan dolu Magarsus dizisinin yeni bölümünü BluTV platformuna ücretli üye olarak izleyebilirsiniz.

Magarsus İzle

3,573 Görüntülenme
Magarsus

Magarsus - 1. Sezon 6. Bölüm

Magarsus dizisi  1. sezon 6. bölüm özetinde;

Sarıbahçe hız olmadığı kadar gergin ve hareketli. İki aile arasındaki rekabet git gide artarken Sarıbahçe'nin kıralı kim olacak. Yeni planlar devreye giricek ve bu bölüm hiç olmadığı kadar heycanlanacak.

Sarıbahçe'deki narenciye ticaretini tekelinde tutan Halil Kurak'ın (Ercan Kesal) gücünün tehlike altında olduğunu vurguluyor. Aynı zamanda Kurak Tarımı'nın rakiplerle olan çatışmasının yanı sıra. Aile içinde gücü ele geçirmeyi bekleyen yeğeni Beton (Berkay Ateş). Oğlu Turgut (Çağlar Ertuğrul). kızı Tansu'nun (Merve Dizdar) içinde bulunduğu çatışmaları da bizlere gösteriyor.

Sizler de heyecan dolu Magarsus dizisinin yeni bölümünü BluTV platformuna ücretli üye olarak izleyebilirsiniz.
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
sesli kitap exxen izle Exxen İzle