16 Haziran itibariyle izleyicilerle buluşacak olan yeni dizi Prens, tarihin ihtişamlı imparatorluklarına komik bir yaklaşım sunarak dikkat çekiyor. Hikaye, kimsenin umursamadığı bir tarihte ve ülkede, hiç sevilmeyen Prens’in başına gelen olayları anlatıyor ve seyircilere kahkaha dolu anlar yaşatmayı hedefliyor. Dizinin yapımcılığını MGX Studio ve MGX Film üstlenirken, Müşvik Guluzade’nin prodüktörlüğünde Bülent İşbilen tarafından yönetiliyor. Senaryosu ise Giray Altınok ve Kerem Özdoğan tarafından kaleme alınıyor.

Prens 1. Sezon 3. Bölüm Konusu,

Prens, Kalesh’e tiyatro oyununu göstermek için onu ziyaret etmeye karar verir. Bu ziyaret sırasında, Elçi Sangu beklenmedik bir teklifte bulunur ve Prens’e gladyatör dövüşlerine katılma fırsatını sunar. Prens, kendisini herkesi şaşırtacak bir zaferle kanıtlamak amacıyla bu teklifi kabul eder. Gladyatör dövüşleri sırasında Prens, izleyicileri büyüler ve olağanüstü bir performans sergiler. Zaferiyle herkesi hayran bırakan Prens’in jestleri, Thenio ve Anarkhia için yeni bir tehdit oluşturur. Bu jestler, krallık içindeki dengeleri alt üst eder ve yeni bir güç dengesi oluşmasına sebep olur. Sitemizdeki bu heyecan dolu hikayede, Prens’in gladyatör dövüşlerindeki zaferi ve jestlerinin krallıkta nasıl bir etki yarattığını takip edebilirsiniz. Thenio ve Anarkhia’nın Prens’e karşı nasıl bir tutum sergileyecekleri, krallığın geleceğini nasıl etkileyecek? Sitemizdeki hikayenin devamını keşfederek, entrika dolu bu maceraya tanık olabilirsiniz.  Prens dizisini BluTv platformunda izleyebilirsiniz.

Prens İzle

11,591 Görüntülenme
Prens

Prens - 1. Sezon 3. Bölüm

Prens, Kalesh'e tiyatro oyununu göstermek için onu ziyaret etmeye karar verir. Bu ziyaret sırasında, Elçi Sangu beklenmedik bir teklifte bulunur ve Prens'e gladyatör dövüşlerine katılma fırsatını sunar. Prens, kendisini herkesi şaşırtacak bir zaferle kanıtlamak amacıyla bu teklifi kabul eder. Gladyatör dövüşleri sırasında Prens, izleyicileri büyüler ve olağanüstü bir performans sergiler. Zaferiyle herkesi hayran bırakan Prens'in jestleri, Thenio ve Anarkhia için yeni bir tehdit oluşturur. Bu jestler, krallık içindeki dengeleri alt üst eder ve yeni bir güç dengesi oluşmasına sebep olur. Sitemizdeki bu heyecan dolu hikayede, Prens'in gladyatör dövüşlerindeki zaferi ve jestlerinin krallıkta nasıl bir etki yarattığını takip edebilirsiniz. Thenio ve Anarkhia'nın Prens'e karşı nasıl bir tutum sergileyecekleri, krallığın geleceğini nasıl etkileyecek? Sitemizdeki hikayenin devamını keşfederek, entrika dolu bu maceraya tanık olabilirsiniz.  Prens dizisini BluTv platformunda izleyebilirsiniz.
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
sesli kitap exxen izle Exxen İzle