Reklamı Geç
10

Andropoz 1.Sezon 1.Bölüm
Yusuf, keskin bir kararla saçlarını sarıya boyatır ancak ailesi ve çevresi bu değişimi kabullenemez. Happy Hour saatleri eşi için de biraz ilginç olur. Deniz kenarı bir evde oturmak isteyen Yusuf eşini ikna ederek bir ev almak ister. Çağa ayak uydurmaya çalışan aile bir anda bu kadar değişime ayak uydurmakta zorlanır. Eşi Yusuf’un bu hallerinden şüphelenir ve takip etmeye başlar. Ancak onun kanser olduğunu ve yakında öleceğini düşünen aile telaşlanırken Yusuf, keyfinin ve mutlu olmanın peşindedir. Çocuklar ise mirası paylaşmanın peşine düşmüşlerdir. Öyle ki baba ölünce anneyi huzurevine yerleştirmeyi bile planlamaktadırlar. Çocuklar en ince ayrıntısına kadar tüm malları da paylaşırlar.

Bütün planları duyan annenin buna tepkisi sert olur. Bu sırada neler olup bittiğini anlamak için kardeşinin eşi de işin içine girer. Yusuf’un ağzından laf alabilmek için elinden gelen her şeyi yapar rakı balık gece kulübü ne dened,yse de bir şey öğrenemez. Yusuf; yanlışlıkla instagramdan kıçının fotosunu yayınlar. Olaylar gelişir.  Dizi ilk bölümden itibaren izleyiciyi ekrana bağlayacak gibi duruyor İyi Seyirler.

Andropoz ilk bölümüyle full hd olarak Netflix platformundan izleyebilirsiniz.

351 Görüntülenme
Andropoz

Andropoz - 1. Sezon 1. Bölüm

1.Bölüm
Andropoz 1.Sezon 1.Bölüm
Yusuf, keskin bir kararla saçlarını sarıya boyatır ancak ailesi ve çevresi bu değişimi kabullenemez. Happy Hour saatleri eşi için de biraz ilginç olur. Deniz kenarı bir evde oturmak isteyen Yusuf eşini ikna ederek bir ev almak ister. Çağa ayak uydurmaya çalışan aile bir anda bu kadar değişime ayak uydurmakta zorlanır. Eşi Yusuf'un bu hallerinden şüphelenir ve takip etmeye başlar. Ancak onun kanser olduğunu ve yakında öleceğini düşünen aile telaşlanırken Yusuf, keyfinin ve mutlu olmanın peşindedir. Çocuklar ise mirası paylaşmanın peşine düşmüşlerdir. Öyle ki baba ölünce anneyi huzurevine yerleştirmeyi bile planlamaktadırlar. Çocuklar en ince ayrıntısına kadar tüm malları da paylaşırlar. Bütün planları duyan annenin buna tepkisi sert olur. Bu sırada neler olup bittiğini anlamak için kardeşinin eşi de işin içine girer. Yusuf'un ağzından laf alabilmek için elinden gelen her şeyi yapar rakı balık gece kulübü ne dened,yse de bir şey öğrenemez. Yusuf; yanlışlıkla instagramdan kıçının fotosunu yayınlar. Olaylar gelişir.  Dizi ilk bölümden itibaren izleyiciyi ekrana bağlayacak gibi duruyor İyi Seyirler. Andropoz ilk bölümüyle full hd olarak Netflix platformundan izleyebilirsiniz.
ankara escort Ücretsiz Dizi İzle Ücretsiz Dizi İzle Teknoloji Haberleri Sesli Kitap Yemek Tarifleri gardenhouseistanbul.com