Andropoz 1. Sezon 5. Bölüm

Yusuf kaçarak dağ evine gelmiştir. O Meryem Yusuf kurtarmak için Halit‘e gider halitin yardımına ihtiyacı olduğunu söyler ancak halitin kafası yerinde değildir. Meryem bir yandan kocasını kurtarma peşinde iken dahilinde olaylar patlak verir. Kocasını geri isteyen Şahin de Mahmut’un peşine düşer mahmut ve Svetlana dibindeyken bir plan yaparlar Yusuf’u vurmak için ancak Şahin de çatıda duran Swetlanayı okla vurarak öldürür. Şahinde kafayı yemiş durumdadır hatta plan yaparak cesetten kurtulmaya çalışırlar. Yusuf Ve Meryem ise bu durumdan nasıl kurtulacaklarının planlarını yapmaktadırlar. Halit Yusuf’a yardıma giderken alkolün etkisiyle uçuruma yuvarlanır. Bu sırada dağ evini almak isteyen müşteriler Yusuf’a ulaşır. Şahin de yaptığı planda eve dönmeyi başarır. Mahmut ise Şahindeden boşanmaya karar verir. Halite oradan geçmekte olan çocuklar uçurumdan kurtulması için yardımcı olurlar. Mahmut’un ise Yusuf için planları vardır.
Andropoz 1. Sezon 5. Bölüm’de bu hafta Yusufu neler bekliyor? Bu diziyi Netflix platformuna üye olarak izleyebilirsiniz. İyi Seyirler..

126 Görüntülenme
Andropoz

Andropoz - 1. Sezon 5. Bölüm

5
Andropoz 1. Sezon 5. Bölüm

Yusuf kaçarak dağ evine gelmiştir. O Meryem Yusuf kurtarmak için Halit‘e gider halitin yardımına ihtiyacı olduğunu söyler ancak halitin kafası yerinde değildir. Meryem bir yandan kocasını kurtarma peşinde iken dahilinde olaylar patlak verir. Kocasını geri isteyen Şahin de Mahmut’un peşine düşer mahmut ve Svetlana dibindeyken bir plan yaparlar Yusuf’u vurmak için ancak Şahin de çatıda duran Swetlanayı okla vurarak öldürür. Şahin de kafayı yemiş durumdadır hatta plan yaparak cesetten kurtulmaya çalışırlar. Yusuf Ve Meryem ise bu durumdan nasıl kurtulacaklarının planlarını yapmaktadırlar. Halit Yusuf’a yardıma giderken alkolün etkisiyle uçuruma yuvarlanır. Bu sırada dağ evini almak isteyen müşteriler Yusuf’a ulaşır. Şahin de yaptığı planda eve dönmeyi başarır. Mahmut ise Şahindeden boşanmaya karar verir. Halite oradan geçmekte olan çocuklar uçurumdan kurtulması için yardımcı olurlar. Mahmut’un ise Yusuf için planları vardır.
Andropoz 1. Sezon 5. Bölüm'de bu hafta Yusufu neler bekliyor? Bu diziyi Netflix platformuna üye olarak izleyebilirsiniz. İyi Seyirler..
sesli kitap exxen izle Exxen İzle