Reklamı Geç
10

Andropoz 1.Sezon 2.Bölüm

Yusuf bu bölümde karısını evi satmaya ikna eder. Ancak buldukları emlakçı yolda vefat eder. Falda çıkan tabutun bu olduğunu düşünen karısı aklına yatan evi satıp deniz kenarında ev alma işine iyice karar vermiştir. Bu konuda kocasını destekler ancak almak istedikleri evin başında bir bela vardır. Evin sahibi eşini bir rusla birlikte olmak için terk etmiştir. Bu nedenle eski eş kocasına ve Rus kadına bela olmuştur. Yusuf eşiyle birlikte çocuklarına yeni hayallerini anlatır. Çocuklar bu planı severler. Yusuf oğlunun da teklifiyle e ticaret işine girmeye karar verir. İnstagram üzerinden dükkandaki kıyafetleri satmak için plan yaparlar.

Andropoz 1.Sezon 2.Bölüm İzle Kayınbiraderin ise başka problemleri vardır. Hakkında çıkan dedikodulardan kurtulmak isterken karısı ondan ayrılmaya karar verir. Yusuf arkadaşlık edip kayınbiraderinin zor günlerinde onu destekleyebilecek mi? Duygusal bir adam olan Halit eşinin ayrılma kararı sonrası kendini kaybeder. Yusuf ise tüm sorunların ortasında kalmış yardımcı olmaya çalışmaktadır.

Andropoz yeni bölümüyle Netflix platformunda sizlerle..

139 Görüntülenme
Andropoz

Andropoz - 1. Sezon 2. Bölüm

2.Bölüm
Andropoz 1.Sezon 2.Bölüm
Yusuf bu bölümde karısını evi satmaya ikna eder. Ancak buldukları emlakçı yolda vefat eder. Falda çıkan tabutun bu olduğunu düşünen karısı aklına yatan evi satıp deniz kenarında ev alma işine iyice karar vermiştir. Bu konuda kocasını destekler ancak almak istedikleri evin başında bir bela vardır. Evin sahibi eşini bir rusla birlikte olmak için terk etmiştir. Bu nedenle eski eş kocasına ve Rus kadına bela olmuştur. Yusuf eşiyle birlikte çocuklarına yeni hayallerini anlatır. Çocuklar bu planı severler. Yusuf oğlunun da teklifiyle e ticaret işine girmeye karar verir. İnstagram üzerinden dükkandaki kıyafetleri satmak için plan yaparlar. Kayınbiraderin ise başka problemleri vardır. Hakkında çıkan dedikodulardan kurtulmak isterken karısı ondan ayrılmaya karar verir. Yusuf arkadaşlık edip kayınbiraderinin zor günlerinde onu destekleyebilecek mi? Duygusal bir adam olan Halit eşinin ayrılma kararı sonrası kendini kaybeder. Yusuf ise tüm sorunların ortasında kalmış yardımcı olmaya çalışmaktadır. 
Andropoz yeni bölümüyle Netflix platformunda sizlerle..
sesli kitap exxen izle teknoloji haberleri Exxen İzle yemek tarifi gardenhouseistanbul.com