Reklamı Geç
10

Sadece Arkadaşız 1.Sezon 2.Bölüm Umut ve Ece, evliliğe sıcak bakmasalar da evin sahibi olabilmek için her gün farklı biriyle randevuya çıkarak doğru eşi aramaya başlarlar.  Hazar Ergüçlü, Kubilay Aka’nın başrollerini paylaştığı Exxen’de yayınlanan mini dizi izleyicilerinden tam not aldı. Bu bölümde ikilimiz datelere başlar planları yürürlüğe sokmaktadırlar. Umut eski kız arkadaşlarından biriyle yeni bir sayfa açmayı denerken Ecenin farklı yöntemleri vardır. Umut eski kız arkadaşını ikna etmeye çalışırken Ece ise Tinderdan tanıştığı adamdan aldığı teklif üzerine bu yöntemin işe yaramayacağının farkına varır.

Sadece Arkadaşız 1.Sezon 2.Bölüm

7,605 Görüntülenme
Sadece Arkadaşız

Sadece Arkadaşız - 1. Sezon 2. Bölüm

2
Sadece Arkadaşız 1.Sezon 2.Bölüm Umut ve Ece, evliliğe sıcak bakmasalar da evin sahibi olabilmek için her gün farklı biriyle randevuya çıkarak doğru eşi aramaya başlarlar.  Hazar Ergüçlü, Kubilay Aka'nın başrollerini paylaştığı Exxen'de yayınlanan mini dizi izleyicilerinden tam not aldı. Bu bölümde ikilimiz datelere başlar planları yürürlüğe sokmaktadırlar. Umut eski kız arkadaşlarından biriyle yeni bir sayfa açmayı denerken Ecenin farklı yöntemleri vardır. Umut eski kız arkadaşını ikna etmeye çalışırken Ece ise Tinderdan tanıştığı adamdan aldığı teklif üzerine bu yöntemin işe yaramayacağının farkına varır.
ankara escort Ücretsiz Dizi İzle Ücretsiz Dizi İzle Teknoloji Haberleri Sesli Kitap Yemek Tarifleri gardenhouseistanbul.com