Reklamı Geç
10

Sadece Arkadaşız 1.Sezon9.Bölüm

Umut dateleri ucuza getirmek için karnını evde doyurup çıkmaya başlar. Buluştuğu Kübra ise değişik bir yapıya sahiptir. Kübra fazla hijyeniktir. Umut ilginç yeni bir maceraya atıldığının farkında bile değildir. Ece Umut’un hallerinden memnun değildir. Sevişmek için chek-up’ı şart koşan Kübra da Umut için hayal kırıklığıdır. Kız yanında bütün sağlık sonuçlarını yanında getirmiştir. Fazlasıyla sağlığına düşkün olan Kübrayla olmayacağını düşünen Umut kurtulmanın yollarını aramaya başlar. Hastalık hastası Kübradan da umduğunu bulamayan Umut hastalanır. Ece Umutla ilgilenmeye başlar. Bu durum ikilinin yakınlaşmasına sebep olur.

Sadece Arkadaşız 1.Sezon 9.Bölüm

1,547 Görüntülenme
Sadece Arkadaşız

Sadece Arkadaşız - 1. Sezon 9. Bölüm

9
Sadece Arkadaşız 1.Sezon 8.Bölüm
Umut dateleri ucuza getirmek için karnını evde doyurup çıkmaya başlar. Buluştuğu Kübra ise değişik bir yapıya sahiptir. Kübra fazla hijyeniktir. Umut ilginç yeni bir maceraya atıldığının farkında bile değildir. Ece Umut'un hallerinden memnun değildir. Sevişmek için chek-up'ı şart koşan Kübra da Umut için hayal kırıklığıdır. Kız yanında bütün sağlık sonuçlarını yanında getirmiştir. Fazlasıyla sağlığına düşkün olan Kübrayla olmayacağını düşünen Umut kurtulmanın yollarını aramaya başlar. Hastalık hastası Kübradan da umduğunu bulamayan Umut hastalanır. Ece Umutla ilgilenmeye başlar. Bu durum ikilinin yakınlaşmasına sebep olur.
ankara escort Ücretsiz Dizi İzle Ücretsiz Dizi İzle Teknoloji Haberleri Sesli Kitap Yemek Tarifleri gardenhouseistanbul.com