Reklamı Geç
10

Sadece Arkadaşız 1.Sezon 7.Bölüm

Umut yeni bir buluşma için planlar yapmaktadır ancak hiç parası yoktur. Ece’den borç para ister. Bu sırada Halanın gençlere bir sürprizi vardır. Avukat son durumları kontrol için eve gelir. Halanın beklentisi ise farklıdır ve durumu sezmiştir. Umut’un date’i beklentiyi karşılamaz. Feminist bir adayla karşılaşan Umut ne olduğunu bile anlayamaz. Durumu fırsata çevirmeye çalışan Umut’un yine beklentisini karşılanmaz. Cinsiyetçi olmadığına karar veren Umut’a Ecenin farklı bir tepkisi vardır. Yeni bölümüyle Sadece Arkadaşız sizlerle.

Sadece Arkadaşız 1.Sezon 7.Bölüm

3,268 Görüntülenme
Sadece Arkadaşız

Sadece Arkadaşız - 1. Sezon 7. Bölüm

7
Sadece Arkadaşız 1.Sezon 7.Bölüm
Umut yeni bir buluşma için planlar yapmaktadır ancak hiç parası yoktur. Ece'den borç para ister. Bu sırada Halanın gençlere bir sürprizi vardır. Avukat son durumları kontrol için eve gelir. Halanın beklentisi ise farklıdır ve durumu sezmiştir. Umut'un date'i beklentiyi karşılamaz. Feminist bir adayla karşılaşan Umut ne olduğunu bile anlayamaz. Durumu fırsata çevirmeye çalışan Umut'un yine beklentisini karşılanmaz. Cinsiyetçi olmadığına karar veren Umut'a Ecenin farklı bir tepkisi vardır. Yeni bölümüyle Sadece Arkadaşız sizlerle.
ankara escort Ücretsiz Dizi İzle Ücretsiz Dizi İzle Teknoloji Haberleri Sesli Kitap Yemek Tarifleri gardenhouseistanbul.com