Bonkis İzle, en beğenilen romantik komedi dizilerinden olan Bonkis BluTV İzle platformunda yayınlanmaya başladı. 2 sezondan oluşan keyifli dizide kah üzülecek kah kahkahalara boğulacaksınız. Bonkis dizisinde Deniz’in açtığı kafeyi ayakta tutma çabasını anlatan durum komedisinde izlerken kendinizi dizinin içinde bulacaksınız. Oyuncu kadrosunda Deniz Tezuysal, Vildan Atasever, Burak Sevinç, Sergen Deveci, Öykü, Naz Altay, Serhat Parıl, Lale Mansur, Cem Emüler, Çağdaş Onur Öztürk gibi başarılı oyuncular yer almaktadır. Sizlerde bu dizi BluTV platformuna üye olarak izleyebilirsiniz.

Bonkis 2. Sezon 1. Bölüm Konusu, Denize düşen yılana sarılır misali, Bonkis’i kurtarmak için Özge ile anlaşma yapan Deniz. Feminist pavyon hayalinin gerçekleriyle yüzleşince sıkıntılı anlar yaşamaya başlar.

Bonkis İzle

1,342 Görüntülenme
Bonkis

Bonkis - 2. Sezon 1. Bölüm

Bonkis İzle, en beğenilen romantik komedi dizilerinden olan Bonkis BluTV İzle platformunda yayınlanmaya başladı. 2 sezondan oluşan keyifli dizide kah üzülecek kah kahkahalara boğulacaksınız. Bonkis dizisinde Deniz'in açtığı kafeyi ayakta tutma çabasını anlatan durum komedisinde izlerken kendinizi dizinin içinde bulacaksınız. Oyuncu kadrosunda Deniz Tezuysal, Vildan Atasever, Burak Sevinç, Sergen Deveci, Öykü, Naz Altay, Serhat Parıl, Lale Mansur, Cem Emüler, Çağdaş Onur Öztürk gibi başarılı oyuncular yer almaktadır. Sizlerde bu dizi BluTV platformuna üye olarak izleyebilirsiniz.

Bonkis 2. Sezon 1. Bölüm Konusu, Denize düşen yılana sarılır misali, Bonkis'i kurtarmak için Özge ile anlaşma yapan Deniz, feminist pavyon hayalinin gerçekleriyle yüzleşince sıkıntılı anlar yaşamaya başlar. Bu süreçte 10 yıllık eski sevgilisine geri dönen genç kadın, Bonkis ve Onur'un istekleri arasında bir tercih yapmaya zorlanacaktır.
sesli kitap exxen izle Exxen İzle