Bonkis İzle, en beğenilen romantik komedi dizilerinden olan Bonkis BluTV İzle platformunda yayınlanmaya başladı. 2 sezondan oluşan keyifli dizide kah üzülecek kah kahkahalara boğulacaksınız. Bonkis dizisinde Deniz’in açtığı kafeyi ayakta tutma çabasını anlatan durum komedisinde izlerken kendinizi dizinin içinde bulacaksınız. Oyuncu kadrosunda Deniz Tezuysal, Vildan Atasever, Burak Sevinç, Sergen Deveci, Öykü, Naz Altay, Serhat Parıl, Lale Mansur, Cem Emüler, Çağdaş Onur Öztürk gibi başarılı oyuncular yer almaktadır. Sizlerde bu dizi BluTV platformuna üye olarak izleyebilirsiniz.

Bonkis 2. Sezon 3. Bölüm Konusu, Her şeyi geride bırakıp yeni bir hayat kurmaya kararlı Deniz ve Bonkis ekibi, karavanla yolculuklarına başlarlar. Hedef; Bocaada Müzik festivalidir. Varını yoğunu karavana yatıran Deniz, bu yolculuğu minimum para harcayarak tamamlamaya kararlıdır.

Bonkis İzle

146 Görüntülenme
Bonkis

Bonkis - 2. Sezon 3. Bölüm

Bonkis İzle, en beğenilen romantik komedi dizilerinden olan Bonkis BluTV İzle platformunda yayınlanmaya başladı. 2 sezondan oluşan keyifli dizide kah üzülecek kah kahkahalara boğulacaksınız. Bonkis dizisinde Deniz'in açtığı kafeyi ayakta tutma çabasını anlatan durum komedisinde izlerken kendinizi dizinin içinde bulacaksınız. Oyuncu kadrosunda Deniz Tezuysal, Vildan Atasever, Burak Sevinç, Sergen Deveci, Öykü, Naz Altay, Serhat Parıl, Lale Mansur, Cem Emüler, Çağdaş Onur Öztürk gibi başarılı oyuncular yer almaktadır. Sizlerde bu dizi BluTV platformuna üye olarak izleyebilirsiniz.

Bonkis 2. Sezon 2. Bölüm Konusu, Her şeyi geride bırakıp yeni bir hayat kurmaya kararlı Deniz ve Bonkis ekibi, karavanla yolculuklarına başlarlar. Hedef; Bocaada Müzik festivalidir. Varını yoğunu karavana yatıran Deniz, bu yolculuğu minimum para harcayarak tamamlamaya kararlıdır.
sesli kitap exxen izle Exxen İzle