Reklamı Geç
10

Bonkis İzle, en beğenilen romantik komedi dizilerinden olan Bonkis BluTV İzle platformunda yayınlanmaya başladı. 2 sezondan oluşan keyifli dizide kah üzülecek kah kahkahalara boğulacaksınız. Bonkis dizisinde Deniz’in açtığı kafeyi ayakta tutma çabasını anlatan durum komedisinde izlerken kendinizi dizinin içinde bulacaksınız. Oyuncu kadrosunda Deniz Tezuysal, Vildan Atasever, Burak Sevinç, Sergen Deveci, Öykü, Naz Altay, Serhat Parıl, Lale Mansur, Cem Emüler, Çağdaş Onur Öztürk gibi başarılı oyuncular yer almaktadır. Sizlerde bu dizi BluTV platformuna üye olarak izleyebilirsiniz.

Bonkis 2. Sezon 6. Bölüm Konusu, Deniz duygularından kaçmak yerine onları dibine kadar yaşamayı tercih etmiştir. Başını döndüren bir aşk gecesinden sonra, yeni sevgilisi Çağlar’ı da alıp, nihayet Bozcaada’ya doğru yola çıkmaya hazır olan kadın, hayatında bir kırılma noktasının eşiğinde olduğundan habersizdir.

Bonkis İzle

195 Görüntülenme
Bonkis

Bonkis - 2. Sezon 6. Bölüm

Bonkis İzle, en beğenilen romantik komedi dizilerinden olan Bonkis BluTV İzle platformunda yayınlanmaya başladı. 2 sezondan oluşan keyifli dizide kah üzülecek kah kahkahalara boğulacaksınız. Bonkis dizisinde Deniz'in açtığı kafeyi ayakta tutma çabasını anlatan durum komedisinde izlerken kendinizi dizinin içinde bulacaksınız. Oyuncu kadrosunda Deniz Tezuysal, Vildan Atasever, Burak Sevinç, Sergen Deveci, Öykü, Naz Altay, Serhat Parıl, Lale Mansur, Cem Emüler, Çağdaş Onur Öztürk gibi başarılı oyuncular yer almaktadır. Sizlerde bu dizi BluTV platformuna üye olarak izleyebilirsiniz.

Bonkis 2. Sezon 6. Bölüm Konusu, Deniz duygularından kaçmak yerine onları dibine kadar yaşamayı tercih etmiştir. Başını döndüren bir aşk gecesinden sonra, yeni sevgilisi Çağlar'ı da alıp, nihayet Bozcaada'ya doğru yola çıkmaya hazır olan kadın, hayatında bir kırılma noktasının eşiğinde olduğundan habersizdir.
sesli kitap exxen izle teknoloji haberleri Exxen İzle yemek tarifi gardenhouseistanbul.com