Bonkis İzle, en beğenilen romantik komedi dizilerinden olan Bonkis BluTV İzle platformunda yayınlanmaya başladı. 2 sezondan oluşan keyifli dizide kah üzülecek kah kahkahalara boğulacaksınız. Bonkis dizisinde Deniz’in açtığı kafeyi ayakta tutma çabasını anlatan durum komedisinde izlerken kendinizi dizinin içinde bulacaksınız. Oyuncu kadrosunda Deniz Tezuysal, Vildan Atasever, Burak Sevinç, Sergen Deveci, Öykü, Naz Altay, Serhat Parıl, Lale Mansur, Cem Emüler, Çağdaş Onur Öztürk gibi başarılı oyuncular yer almaktadır. Sizlerde bu dizi BluTV platformuna üye olarak izleyebilirsiniz.

Bonkis 2. Sezon 2. Bölüm Konusu, Onur’la Berlin’e taşınma hazırlıkları içinde olan Deniz. Gitmeden önce Bonkis’i elden çıkarıp devir parasını almaya çalışacaktır. Fakat bu süreçte mahalle esnafı Şeref Emlak ona beklemediği bir takas teklifinde bulunur.

Bonkis İzle

405 Görüntülenme
Bonkis

Bonkis - 2. Sezon 2. Bölüm

Bonkis İzle, en beğenilen romantik komedi dizilerinden olan Bonkis BluTV İzle platformunda yayınlanmaya başladı. 2 sezondan oluşan keyifli dizide kah üzülecek kah kahkahalara boğulacaksınız. Bonkis dizisinde Deniz'in açtığı kafeyi ayakta tutma çabasını anlatan durum komedisinde izlerken kendinizi dizinin içinde bulacaksınız. Oyuncu kadrosunda Deniz Tezuysal, Vildan Atasever, Burak Sevinç, Sergen Deveci, Öykü, Naz Altay, Serhat Parıl, Lale Mansur, Cem Emüler, Çağdaş Onur Öztürk gibi başarılı oyuncular yer almaktadır. Sizlerde bu dizi BluTV platformuna üye olarak izleyebilirsiniz.

Bonkis 2. Sezon 2. Bölüm Konusu, Onur'la Berlin'e taşınma hazırlıkları içinde olan Deniz. Gitmeden önce Bonkis'i elden çıkarıp devir parasını almaya çalışacaktır. Fakat bu süreçte mahalle esnafı Şeref Emlak ona beklemediği bir takas teklifinde bulunur.
sesli kitap exxen izle Exxen İzle