Bonkis İzle, en beğenilen romantik komedi dizilerinden olan Bonkis BluTV İzle platformunda yayınlanmaya başladı. 2 sezondan oluşan keyifli dizide kah üzülecek kah kahkahalara boğulacaksınız. Bonkis dizisinde Deniz’in açtığı kafeyi ayakta tutma çabasını anlatan durum komedisinde izlerken kendinizi dizinin içinde bulacaksınız. Oyuncu kadrosunda Deniz Tezuysal, Vildan Atasever, Burak Sevinç, Sergen Deveci, Öykü, Naz Altay, Serhat Parıl, Lale Mansur, Cem Emüler, Çağdaş Onur Öztürk gibi başarılı oyuncular yer almaktadır. Sizlerde bu dizi BluTV platformuna üye olarak izleyebilirsiniz.

Bonkis 2. Sezon 5. Bölüm Konusu, Özberk’i mutlu etmek için Ilgın’ın kaldığı yoga kampına gitmeye karar veren Deniz. Sabah erkenden Erol’un motorunu kaçırıp yollara düşer. Kampa girip Ilgın’ı bulabilmek için, Ayşe’yi “gerçekten yoga yapmak için orda olduğuna” ikna etmesi gerekecektir.

Bonkis İzle

123 Görüntülenme
Bonkis

Bonkis - 2. Sezon 5. Bölüm

Bonkis İzle, en beğenilen romantik komedi dizilerinden olan Bonkis BluTV İzle platformunda yayınlanmaya başladı. 2 sezondan oluşan keyifli dizide kah üzülecek kah kahkahalara boğulacaksınız. Bonkis dizisinde Deniz'in açtığı kafeyi ayakta tutma çabasını anlatan durum komedisinde izlerken kendinizi dizinin içinde bulacaksınız. Oyuncu kadrosunda Deniz Tezuysal, Vildan Atasever, Burak Sevinç, Sergen Deveci, Öykü, Naz Altay, Serhat Parıl, Lale Mansur, Cem Emüler, Çağdaş Onur Öztürk gibi başarılı oyuncular yer almaktadır. Sizlerde bu dizi BluTV platformuna üye olarak izleyebilirsiniz.

Bonkis 2. Sezon 5. Bölüm Konusu, Özberk'i mutlu etmek için Ilgın'ın kaldığı yoga kampına gitmeye karar veren Deniz. Sabah erkenden Erol'un motorunu kaçırıp yollara düşer. Kampa girip Ilgın'ı bulabilmek için, Ayşe'yi "gerçekten yoga yapmak için orda olduğuna" ikna etmesi gerekecektir.
sesli kitap exxen izle Exxen İzle